:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir cinayet dawası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Mahkemede bir cinayet davası görülüyordu. Adamın katil olduğu hemen hemen kesindi, bunu gören davalı avukatının aklına bir şeytanlık geldi.
“Bayanlar baylar. Hepinize bir sürprizim var” diyerek saatine baktı. “tam bir dakika sonra, müvekkilim tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişi bu mahkeme salonundan içeri girecek.”
Bunun üzerine hakim, seyirciler, bütün kafalar mahkeme salonunun kapısına döndü. 1 dakika geçti ve hiçbir şey olmadı. Bunun ardından avukat:
“Bakın “ dedi. “Ortaya bu iddiayı attım ve hepiniz heyecan içinde kapıya bakıp 1 dakika boyunca beklediniz. Bu gösteriyor ki gerçekten ortada bir ölü olduğuna ve dolayısıyla müvekkilimin katil olduğuna sizler tamamiyle inanmış değilsiniz”
Ve bu sözün ardından hakim kararını açıkladı ve adamı suçlu buldu. Avukat şok içinde:
“Ama nasıl olur??? Az önceki gösteriden hepiniz etkilendiniz hepinizin kapıya baktığını gördüm!!!”
Hakim:
“Evet doğru hepimiz baktık.”dedi. “ama müvekkiliniz bakmadı.” :yikildim::yikildim:
biggrin.gifalıntı..
:yikildim: :yikildim: :yikildim: komikti eline sağlık canım
okuyan göslerin dert görmesin :yikildim:
cok komık dı yaf bacım Smile Smile tesekkurler paylasımın ıcın
rica ederim canımBig Grin
Smile Smile ben reca ederım
Bu fıkra değiL gerçek bi oLay.

Avukat PetroceLLi'nin kaybettiği tek dava Wink
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu fıkra değiL gerçek bi oLay.

Avukat PetroceLLi'nin kaybettiği tek dava Wink

ay ay arkadaşıma bak. naı dabilrmiş herşeyi. Wampilerin gururusun . seni sevioruz mert.Confusedmiley14: Confusedmiley14: :A:
ösgeeeeeeeee seni de seviorus canım......
güsell hikaye eline saglıkSmile
Sayfalar: 1 2 3