:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: BiR VeDa YAZISIDIR, iKi NeFeS ARASI...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaslar çok etkilendigim bir yazi (ALINTI) bu ve sizlerle paylasmak istedim..

BiR VeDa YAZISIDIR, iKi NeFeS ARASI...
30 Eylül 2006 Cumartesi
gulegulegecmisim1so6.jpg
Bir veda yazısıdır... Bu web sitesini bunca zamandır içimdeki sevinçleri ve üzüntüleri ; aşkları ve ayrılıkları dile getirmek için kullanıyorum. Yazdıklarımı beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler de oldu.. Kiminiz yorum yazarak görüşlerinizi dile getirdiniz , kiminiz şöyle bir bakıp geçti...
Çoğu zaman açık olmaya çalıştım bu sayfalarda, anlatmak istediklerimi anlatırken... Bir yazar veya edebiyatçı olmadığım için de anlatmak istediklerimi bazen de anlatamadım...
Son zamanlarda sizin de -ihtimal ki- hissettiğiniz biçimde karamsar ve genelde ayrılık üzerineydi tüm yazılanlar. Ve testi ancak ve ancak içindekini sızdırırdı...
Bu yüzden bir müddet kendi kabuğuma çekilmek istiyorum.
Çünkü, her önüne gelene aşık olduğunu zannedenlerden sıkıldım, çünkü ihtiraslarının adını sevda sananlardan sıkıldım, "ex aşkım" diye başlayan cümlelerden, günde onlarca kez söylenen "seni seviyorum" lardan bunaldım... Sevdiğine bir mektup bile yazmadan, sağdan soldan "sms için güzel sözler" diye aramadan sadece kendı duygularını içeren bir notu bir çiçeğe iliştirip sevdiğine göndermeden, gönderme ihtiyacı ve düşüncesini bulamadan başlamış ve bitmiş ilişkilerden sıkıldım, sıkıldım, sıkıldım...
Anlattığım şeylerin ve duygularımın boşluğunu derinden hissetmeye başladım. Bu yüzdendir ki bir müddet kendi kabuğuma çekiliyorum, daha sade bir yaşam sürmek ve yazılarıma bu elim duyguları daha fazla karıştırmadan...
Bu süreçte mail yollayarak beni motive edenlere teşekkür ederim. Bir çoğuna cevap yazmaya çalıştım. Cevap yazamadıklarım da haklarını helal etsinler...
Bu sayfaları ben dönene dek editörüm güncelleyecek, gönderdiğiniz maillere cevap verecek... Sadece ben olmayacağım bir süre... Tekrar görüşmek üzere, testimi tekrar doldurup -belki- yeni bir ilkbahar geldiğinde hayatıma tekrar buralarda olacağım...Ayrıca umudumu yitirdiğimi de kim söyledi?...
son1bv1.jpg
Bilenler bilir :
Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan;
Yaprak düşer dalından, su iner bulutlardan;
Seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan...
Saygılarımla...
Mak. Müh. Fatih Ahmet Selvi

* Dip ve Son "Not" : 2 Ekim Pazartesi
Nasılda içime doğmuş olmuş olanlar... Boşuna değilmiş yukardaki sözlerim... Eğer ki böyle bir yazı olmasaydı şimdi neler neler yazardım bu sayfalara bilemiyorum... Bana en büyük tehdit benmişim meğer...
Hani bu sitedeki bir çok yazıda demiştim ya "MUTLULUÄžUN ELBET Kİ MUTLULUÄžUMDUR".. Hâla da öyle , öyle de böyle de kolay söylenmezki o cümle......Allah seni eşinle mesut ve bahtiyar etsin...
Şimdi oruçlu ve sigarasızım, yazamıyorum artık... Gözlerim kararıyor işte bu yüzden... Kendimi tuhaf hissediyorum, Necip Fazıl `ın sesinden de olabilir... Nasıl da güzel okuyor, bakın hele...
... Beni kimsecikler öpmez madem
Öp beni alnımdan , sen öp seccadem...
Ne çok sevmişim seni be ... nasılda çok hemde...
Fatih...
Fatih Ahmet Selvi'den ALINTIDIR

Gece Günlüğü
Teşekürler Yüreğine sağlık
Umarım yazanın yüreği yine mutluluk la dolmuştur
Bizimle paylaşmak güzeldi Smile
[COLOR="Indigo"]wayyy beee....
adam ne kadarda doğru söylemiş....
[/COLOR]

Alıntı:Çünkü, her önüne gelene aşık olduğunu zannedenlerden sıkıldım, çünkü ihtiraslarının adını sevda sananlardan sıkıldım, "ex aşkım" diye başlayan cümlelerden, günde onlarca kez söylenen "seni seviyorum" lardan bunaldım... Sevdiğine bir mektup bile yazmadan, sağdan soldan "sms için güzel sözler" diye aramadan sadece kendı duygularını içeren bir notu bir çiçeğe iliştirip sevdiğine göndermeden, gönderme ihtiyacı ve düşüncesini bulamadan başlamış ve bitmiş ilişkilerden sıkıldım, sıkıldım, sıkıldım...
Teşekkürler Yüreğine emeğine sağlık....