:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: KadınLarı Memnun etmek miii¿ :D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
12496809ve2.jpg

83679918kx8.jpg

52827740zw9.jpg

99756761ry6.jpg

77907695zf1.jpg

76209601dv9.jpg

84024909xs5.jpg

(Ç)aLıntıdır... Big Grin
süperrrrrrrrr piskooooo korpummmm valllaaa:yikildim::yikildim:
:yikildim:
aman benimki duymasınnnnnn..:yikildim::yikildim:
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süperrrrrrrrr piskooooo korpummmm valllaaa:yikildim::yikildim:
:yikildim:
aman benimki duymasınnnnnn..:yikildim::yikildim:
ahahah ߀nCede duymaSınBig Grin
resmlisini görmemştm yazısını okumuştm Big Grin

bölede güseL oLmu$ thAnx =)
RiCa ederim merT ßeqenmeniSe Sewindim Smile
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahah ߀nCede duymaSınBig Grin

kıssss sen kaldııırrrr en iyisi bu konuyyuuuu tüh bisde sazan gibii yorum yaptıkkk birasdan gelcek ve benim bittigim andır işteeee oooo:yikildim::yikildim:
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıssss sen kaldııırrrr en iyisi bu konuyyuuuu tüh bisde sazan gibii yorum yaptıkkk birasdan gelcek ve benim bittigim andır işteeee oooo:yikildim::yikildim:
ahahah dımam dımam ߀n Seni SawunCamBig Grin ßiLerek yapmadı ßiLSe yaparmıydı diCem :yikildim:
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahah dımam dımam ߀n Seni SawunCamBig Grin ßiLerek yapmadı ßiLSe yaparmıydı diCem :yikildim:

odaaa yerdiii zatennnnn yaaa bennn niyeeee zıpladımkiii bu konuyyaaaaa kör talihimeeee bak yaaaaa sennnn melekkkk djseninim formun şeytanlarısınızzzz yaaaa:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:odaaa yerdiii zatennnnn yaaa bennn niyeeee zıpladımkiii bu konuyyaaaaa kör talihimeeee bak yaaaaa sennnn melekkkk djseninim formun şeytanlarısınızzzz yaaaa:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ya$aSın kötüLük:yikildim:
yaaaa bakkk tuttugumuzzz takımın hatrınaaa kaldırmada görümmm senii şimdiiii eeee neyapayımmm tehtitttt var ısrar yokkkkk...:yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2