:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Galatasaray Avatarları Bakmayan Kalmasın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
as06.gif avatar03.gif avatar02.gif avatar08.gif ibrahimdogan03.jpg

gs795df.gif uefacup10nm.gif feneriatesbasti14cw.gif 200505123skygs14ix.jpg avatar35525_1.gif ulubatli6wj.gif

galatasaray7tp.gif avatar_8-zndeyz.jpg avatar_41-ata.jpg index8zb.gif kralhakan34xg6xi.gif gsssl5.gif yeah8pv.gif alevligslo3.gif cupa5ov0el3bb6ro.gif

TEŞEKKÜR ve YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN
gaLataSarayLı deiLim ama oSun... gene de SaoL...

SaygıLar....
yorum için sağol...
PcKopat sana birşey soracam. bnm tecrübe puanım 0 a düştü birde yanda 3 kutu var kırmızı niye böyle birşey oldu?
karakinnnn güsel avatatarlardaaa ben bu yaşımdayım valla inönüyü yaktıklarını görmedimmm neyse kardeş emegine saglık yanlış anlama kardeşşş ...SmileSmileSmileSmile
elbet bir gün yakarız kardeşBig Grin
vayyyyyyyyyyyyyy valla o deildeee hayatımda ilk defa gs seyircisini böyleee gördümmm onaydiii öyleeee iyi ders verdilerrr vallllaaa....SmileSmileSmile son maçtaaa
Big GrinBig Grinsen hangi takımlısın kanka?
yaniii bana küfür ettinnnn yaaaaa helalll olsunnn sannaaaa kardeşşşşSmileSmileSmileavatarıma bak aşşagıda amleme bak erkek adam renkli takım tutmaz kardeş...SmileSmileSmile anladın sen onuuuuu...SmileSmile
oke anladım ben onu kardeşBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin bjk gs dosturBig GrinBig GrinBig GrinD: dimi yani?Big Grin
Sayfalar: 1 2