:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: CogaLdim Ben Yine Sana!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
znkkizkulesinz7.jpg

Çoğaldım ben yine sana..yada belki sen çoğaldın bana...

seni anlatabilsem seni..

dipsiz kuyulara

halden bilmez yalanlara

okyanusun en ıssız noktasındaki bir inci tanesine varana..

Tüm sözcükler sana yandığım an gerçek anlamlarına kavuştular ama yetemediler..Anlatamasam da her şeyi bil ki, ben seni yazamadığım her sözcükte sevdim. Dudaklarıma tılsım bırakan öpüşlerinde sevdim, bir garibin rüyalarında büyüyen yalnızlığında sevdim ben seni....

Gözlerinin hüznünü de sevdim,gözlerin düştü gecelerime.Hüznünde de de çok sevdim seni.

Hüzün..Hele senin güzelim gözlerinde dolaşan hüzün, baktığında İstanbul’a çevirmez mi bedenimi?

Hüzün..hele senin hüznün, bir insan sesi tınısında sarıp sarmalamaz mı?

Bilirsin,ben ilk kez böyle sevdim.Çocuksu,karanlık ve buğulu bir çift gözün güneş ışığıyla yeşillenen kıvrımlarında gördüm ilk kez bir adamın bir kadını böyle sevebileceğini. Kimse senin gözlerinle bakmamış bana ve ben kimsenin gözlerinden seyretmemişim dünyayı.

Yaşamımın en güzel hediyesi..Bilmem ki nasıl şükretmeli şimdi..Şu kırık dökük hayatta sen gelmişsin ya bana,daha ne isterim ki..

Sevdalım,hiç korkmayasın bensiz kalmaktan;ihtiyaç duyduğunda ellerime dokunamamaktan.Öyle bir kader ki bu,öylesine bir ‘bir’ olmuşuz ki kimse cesaret edemez ‘bir’i ikiye bölmeye.

Her zamanki gibi bugün de yüreğimin en içinden sesleniyorum sana.İçimdeki sevdayı sana hediye ediyorum.Aşk hep bizimle olsun.

Gülümseyişinde hüzün güneşi doğan SevgiLiye...
Çok Güzeldi Sevda Yürekli bunu da zevkle okudum...
Off ya ben sevgilimi özledim....
cok guzeldı saol
canim cok güzel sagolll
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok Güzeldi Sevda Yürekli bunu da zevkle okudum...
Off ya ben sevgilimi özledim....

Begenmene sevindim Canim...ÖzLem, aci & tatliSmile
Özlemek de güzel...
cadım_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok guzeldı saol

Begenmene sevindim Cadim...TesekkürLer
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canim cok güzel sagolll

Begenmene sevindim. gözLerine saglik
çok güzeldi sevda yüreklim yüreğine sağlık:k:
TesekkürLer Canim...
Okuyan gözLerine sagLik
çok güzeldi SevDa YürekLi tşkler......