:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: uyuz oluyrum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
otobüste veya dolmusta giderken onudekı veya arkandakı ınsanlar konusmaya baslıyolar ıster ısremez onları dınlıyorum cenelerıde kapanmıyor habıre konusuyolar dikkatimi onlara verıyorum ama elımde deyıl dınlemek ıstemesemde onlara kulagım gıdıyo susmuyolarda arkadas buna uyuz oluyorum sızde uyuz oluyomusunuz konusanlara sızde dınlıyormusunuz onları ıster ıstemez
:$ :$ bndee çok konuşuomm basenn ksıolarr banaa ama napımm tutamıomm çenemiii Big Grin konuşnlarıdaa dinliom wallaa çok zewklii oluoooo Big GrinBig GrinConfusedmiley16:
bncede vala bende dinlerim öle büyk bi zevkle..hattta basen sessiz konuşuolar konuyu kaçırıyorumBig Grin ama bzen bnde uyuz oluyorm...Smile
waLLA bende uyuz oluo ama napalm saygıdan susuoz işdeee!Confusedmiley35:Confusedmiley35::kk::kk::yikildim::yikildim:Confusedmiley18:Confusedmiley18:
:mad: :mad: Angry özel otobuslerde muavinlere uyuz oluyorum bende. Sürekli konuşuyorlar :mad: :mad: Angry
bide şu acıdan baksanız trafik tıkalı adım adım ilerliyo iyice sıkılmısınız yanındaki arkadasınızla yada ailenizle mutlaka konusucaksınız bu gayet normal bence yoksa yol bitmez arkadaşım.. tabii tek yolculuk ediyosanız bu sıkıcı olabilir basklarının konuşması ben yanımda arkadşım varken konusurum robot gibi bi yolculuk yapmanın anlamı yok ama tabii baskalırını rahatsız etmicek bi ses tonuyla