:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bNm İçin Hç KEşKE OlMAsayDı diYemediqiMsn..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
attachment.php?attachmentid=364&stc=1&d=1180896376

İ$te bu sonumuz oldu bilki benden beklenecek en son şey artık sewgi..
yüreğim kanadı sabah ,senden kalbimi artık alma ,çabalarındayken o kadar uqrastım ki o kadar cabaladım ki seni o kadar sewdim ki...ama son noktaydı konulan
daha fazla sawasamam senin için daha fazla inanamam sana kaldıramayacaım yüklere o kadar attım ki kendimi
sorma beni bırak bilme artık seni sewip sewmediğimi
saygısız olmak istiyorum gözünde değeri silinmiş biri,,hani senin ben dışındaki eski aşkların gibi
öyle bir çıkmazda kaldım ki!!!çabalamayı bırak bedenimi o sokakta bırakıp ben sana iyi günler diğerinede iyi sanslar diliyorum...
ben vazgeçtim artık yapmazdım. ama o kadar aqır geldi ki bu yük bana senden geçmek hayatta en son göze alıcağım aptalıığımdı oysa biliyorum ama artık bitti..geçtim senden de geçtim ben vazgeçtim oysa vageçilmezimdin..
hayat öyle oyunlar oynamaakta ki bana oturup toparlanmaya vaktim yok
sen merak etme!!ben umrunda olmak istemiyorum biliyorum daha düne kadar istediğim tek şey senin sewgindi
arkadasımsın demiştim sana ya artık istediğim tek şey tanıdıktan yakın olma bana!!!hani hep dama taşımdın ya
ben nereye dersem sen orayaYdn artık çık oyundan game over...ßelki bi gözlerin,, bazı sözlerin aklıma gelince ağlarım,,şarkımızdada tabi gittiğimiz yerlerdede,,seni hatırlayınca üzülüürm belki ama merak etme geçer neler unuttum ki neleri göze aldım ki senden geçmeyi göze alamiyim.. hakkında susmayı artık benim olmayısını kabul etmek o kadar zorki aslında şimdi içimden ne geçiyorsa yazıyorum... ona sarılama onu öpeme ona bana baktığın gbi bakama..!!! tek isteğim bu sen bakmazsın zaten biliyorum yadabakar mısın bana bunu yapar mısın? hadi o yaptı sende bana çelme takar mısın..düşmedim..ama gözlerin bendeyken gözlerin gözlerime bakarken kendimi tutmayı basaramıyorum
üzülüyorum ewet ya üzülüyorum artık susmuyorum gördün mü bak bizden öteside varmış?_?biz mewsimlerden sonbaharda kaldık..korkuttumu seni bugün gözlerim o kararsız sözlerim ne yapıcağımı o kadar bilmiyordum ki seni aslında öylesine ÖLESİYE sewdim ki ... hiç bi zaman bilme olur mu seni herşeyi göze alıcak kadar çok sewdiğimi bilme...ben senin için nelere katlandım hiç bilmek istedin mi?.. neler hissettim...beni sardığında ölüm gelse alamazdı onu sarama olur mu ?en azından o benim dokunduğum gibi dokunamasın sana .. ben bitirmek zorunda olduğum duygularımla beraber bitiyorum.. kim anlıyo beni biliyor musun kimse!! ..ağlıyorum sebepsizce akan gözyasLarım var..ben bnu kalbimin mezarlığında tek saklanan kişiye sana yazıyorum..hiç İSTEMEDİM ben ama öldün..benim için keşke hiç olmasaydın diyemediğimsin çünkü ben seni ölesiye sewdim !!!

UMARım beqenirsnz..
o kdr uqrasıp yazdm..kmse beni tanımıo die..mi yorum yapmıoO..yoksa yazamıorm mu ? annamadm kiConfused
Yüregine sagLik Arkadasim...Yok niye sadece seni tanimiyoruz diye okumayip, yorum yazmayaLimki...Smile

GüzeL bi yazi gercekten, yüregin dert görmesin!
TesekkürLerSmile
ayy çoq güsel geçrkkten süppermiş yhaaaa.........tşkler jnmmWink
teşekKüür ederiiimm...saoluunn..ben bu yazıları pek mutlu yazmadım ama okuyunca iyiki yazmısım diyorum..bazen acı insana çok şey mi katıo ne??:Smile :yikildim:
yüreğin dert görmesin...
çok teşşekür ederim saolun arkadaslar..Smile
bütün içini dökmüşsün we ii yapmışsın böle yazılar yazmak insanı rahatlatır we bu yazını bizimle paylaştıgın için çok tşk.ler güsel yazmışsın
Confusedmiley16: :hihi :Smile :x :hihi
dök içini dök başka yerde böle rahat dökemessin her zaman yanındayız :KD
Sayfalar: 1 2