:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen " BiTTi " dediğinde
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Biliyorum konuşacak birşeyimiz kalmadı , paylaşacak hiçbirşeyimiz yok...Yinede yüreğimden , gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum ,seninle konuşuyorum...

Üşüyorum , bu üşüme yalnızlığımdan geliyor ve sarıyor her tarafımı.... Tutunabileceğim hiçbir güzellik yok , hatırlamaktan usanmayacağım anılarım dışında... Isınabilmek için onlara sarılıyorum ... Anlamsız ve cevapsız sorular hınzırca sırıtıyor , ben görmemeye çalışıyorum... Düşler uzak gibi görünüyordu ama yakındı... Belki de görmeyi istemek gerekiyordu... Gözlerini aç desem kapatacaksın ama kapatma gözlerini...!

Kendimi kandırdığımı anladığımda ağlıyordum.... Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürken , şimdi ayrılığın ardından çalınan her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor... Sevdiğim ne çok şarkı varmış , bunu senin gidişin gösterdi bana ... Her şarkıda sen varsın , her yerde , her gördüğüm insanda , denizde , gecede , uykumda... Nasıl beceriyorsun her yerde olabilmeyi ... Bu bir marifetse eğer , neden benim yanımda değilsin ki....?

İnanamadığın , yenemediğin , üzerinden atlayamadığın korkuların oldum... Ağladığın , bağırdığın ya da sustuğun isyanın oldum , sessizce boşalan gözyaşların , birikmişliğin oldum.... Yüreğindeki kişi ben olmak isterken yüreğine sığınan ve tozlanacak olan bir anı oldum... Haketmediklerin , artık yeter dediklerin ve herşeyin olmak isterken belki de hiçbir şeyin oldum... Söylesene , ben gerçekten senin neyin oldum..? Sesin hep uzakları çağırıyordu , ben üstüme alındım , sana geldim... Bilseydim , bana ait olmayan bir seslenişi sahiplenirmiydim...? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda sadece bir mevsim yaşanan ama bir ömür gibi gelen aşk...Kalbime henüz söyleyemedim gittiğini ögrenirse onun da acı çekmesinden korkuyorum... Seni halen benimle biliyor ve seviyor ama ben kalbime ilk defa yalan söylüyorum.... Gittin..!

Sen " BiTTi " dediğinde yağmur yağıyordu.. Şu an olduğu gibi

UNUTMA...gözlerimdeki çıkmaz sokaklardasın..
Kendime söyleyecek çok lafım var,sana söyleyecekse sadece birkaç satırım... Benden uzak yeni yerlerde, orada doğmuşcasına tanıdık dur artık’ her gördüğüne selam ver, yanına her gelene çocukluk arkadaşınmış gibi hemen alış, dök içini iyi tanıdığın yabancılara, imren gördüğün en uyumsuz aşklara!

Yeterki bana kalbimi kırdığın yoldan geri dönme cam batar ayaklarına!..

Bir yerlerde bitiyor ağızda söz, hayatta umut, yürekte aşk.. Elinde kalemle başbaşa kalıyor insan ; hani o bitmeden haber veren, ucunu nefesle ısıtınca hiç olmazsa birkaç cümle daha götüren… ANLADIM KI SEVGİLİM, seninle birtek cümleyi dahi tamamlayamamışım ben!

Giderken en sevdiğin şarkıyı söyle bana, benim en sevdiğim şarkı olmasın ama

ELVEDA……

c7b28a86b9.gif
Sesin hep uzakları çağırıyordu , ben üstüme alındım , sana geldim... Bilseydim , bana ait olmayan bir seslenişi sahiplenirmiydim...?
Tesekkürler...
Bir yerlerde bitiyor ağızda söz, hayatta umut, yürekte aşk.. Elinde kalemle başbaşa kalıyor insan ; hani o bitmeden haber veren, ucunu nefesle ısıtınca hiç olmazsa birkaç cümle daha götüren… ANLADIM KI SEVGİLİM, seninle birtek cümleyi dahi tamamlayamamışım ben! ...........
sen Yokken Ben Yoktum
şimdi Sen Varsin Ben Yine Yokum

acemiseytan_x1piYkpqHC_35nzZYRa2nfEZtgCo...Qyn4Sm.jpg
Yaşayamadığım çocukluğum
Gençliğimin baharında göz yaşlarımın yalnızlığı
Sen ve sensizlik alevlerinin ardında
Çığlıklarımda kalan son söz
Seni unutmak basit değil
Basit olan hiçbir duygu bana ait değil
Aşk, mutluluğun gölgesi rüyaların sihiri
Yaşamak değil nefes almak benimkisi
Mutluluk gözlerinin rengi
Alevlerde yanan ruhuma su ol yağmur ol
Özümü sev melek ol cennet ol
Ben yokum artık tükendim ben ol benim ol
Günahlar gülümsüyor günahsızca
Gölgen yavaş yavaş gelirken rüyalarıma
İstediğimi ver bana acıt ruhumu acımasızca
Yapraklar düşerken yenilir rüzgara
Fırtına koparken rüzgar ağlar masumca
Göz yaşlarım akar özüme
Aşka can verirken gurursuzca
Gökyüzünde kayboldu yıldızlar
Her yağmurda filizlenir korkular
Çocukluğum ve sen yaşayamadığım duygular
Seni unutmak basit değil
Basit olan hiçbir duygu bana ait değil
Bana ait olmayan her duygu kadar benim ol.
Sağolasın Erdem, harika olmuş...
Bugün sensiz, sensizliğe uyandım..
Kayalara çarpan dalgalar misali..
İçimde fırtınalar koptu.
Sensizliği hak etmemiştim!
Ne nefes almayı, ne de yaşamayı..
Sensiz sensizliği yaşarken, içimde hep SEN vardın!
Bu nasıl sensizlik?!
Şimdi sensiz "sensizliğimi" noktalıyorum...

Biliyorum.. İmkansızdın sen! Anlamalıymışım önceden.. Yanılmışım bakışlara,oysaki....

Bitti işte bir gün daha..
Ayrılık vakti geldi çattı.
Gidiyorum işte,yokluğuna..

Elveda....

Zordur elvedalar.. Basit gibi görünen, zor bir denklem..Çözünmesi zor bir soru..Çözmeye çalışan iki şahıs..Ve yine sonuç vermeyen formüller...
Sırf bunlardan usandığım için gidiyorum(!) Belki başka bir yerde, başka bir zamanla ve başka bir kişiyle çözmek umuduyla gidiyorum.. Sana yakışan vedalar bırakıp gidiyorum..

Teşekkürler Mesut...
Güzel desem yanlış olur çünkü güzel görsel bişeye denir bana göre
Burda yazıları hepsi kalpten yazıldı için bende
Bizimle paylaştığınız için
Yüreklerinize sağlık ve mutluluk Erci ve Peri diyorum...Smile