:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: işte bana olan bu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sene 99 2000 doğru mahallemde gezerken bir kız la göz göze geldim ve hep ordan geçmeye başladım yaklaşık 3 ay kadar sonra nihayet beklediğim oldu kızla buluştuk biyerde konuştuk tanıştık falan filan nese kıza dedim senden hoşlandım bu mahalleden geçiş nedenim sadece sensin diye oda fark ettim zaten dedi nese ertesi gün çıktık onla yaklaşık 4 yıl geçti sewdim ama gerçekten sewdim askerlik zamanım geldi gitmem 1 ay kaldı dedimki kıza askerden gelince seni istetmeye gelicvem ailemle dedim düşünceli bi şekilde sağsağlim git gelde dedi nese işte oan an geldi sewgilime telefon açtım vedalaşmaya geliyorum diye aradaım annesi çıktı telefona işte o anfrown.giffrown.gif annesi bana dediki mustafa oğlum bak yasemin nişanlandı haftaya düğünü var dedi ve işte o an yıkıldım frown.giffrown.giffrown.gifsonra mesaj attım ona dedım ki_????

BEN SENİ SEWDİM SEN BAŞKASINI SEWDİN DİLERİM ALLAHTAN SEWDİÄžİNDE BAŞKASINI SEWERDE BENİ O ZAMAN ANLARSIN