:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: genç öğretmen
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
:yikildim: :yikildim: :yikildim: Genç kadının biri ilkokul öğretmeni olarak staja başlar, çok heveslidir. Bir gün teneffüs sırasında bütün çocuklar futbol oynarken bir çocuğun oyun alanının sonunda kenarda durduğunu görür.

Çocuğun iyi olup olmadığını öğrenmek üzere yanına yaklaşır ve çocuk bir sorununun olmadığını söyler. Bir sure sonra genç kadın çocuğun yine tek başına aynı yerde durduğunu görür, içi rahat etmez ve tekrar çocuğa yaklaşarak, "senin arkadaşın olmamı ister mısın ?" diye sorar, çocuk pek hevesli olmamakla birlikte "tamam" der.

İlerleme kaydettiğini düşünen genç öğretmen "Bütün çocuklar topun peşinde koşturup oynarlarken sen neden burada duruyorsun?" diye sorar. Afallayan çocuk hayretle cevap verir : "Çünkü.. ben kaleciyim!!!" :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
zuhahaaaaaBig Grin

saolasın ganga...
sende saol ganga cok komık demı ganga
:yikildim: gerçekten komikti sağol
ayyy ayy öldüm
ya inanmıyorumm süperrr yorumlarra bakarsaaak herkeste bayannn yanii anlaşılan futboldan anlayan bi toplumuzzzz ooo ögretmen hariçççççç tabiii.:yikildim::yikildim::yikildim: tşk lerrrrr.........
begenmenıze sefındım