:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşk Yakalar Seni :) ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
220418.jpg

Sen Kaç Istediğin Kadar
Sinirlar Koy Duvarlar ör.
En Kuytu Köşelere Saklan
Kapat özlerini Bakma Hiçbir Yere.
şiddetle Karşi Koy Sana Uzatilan Ele.......

..

Kazanamzsin Bu Savaşi.
Aşk Gelmişse Bir Kez Ele Geçirecektir Seni......
Sen Böyle Değildin Dostum Ama Yaşarken ölmeyi Becerdin
ne yapiyim beni boyle yapan lar uzulsunnn eeeeeeeeee.....
neden üzülüyorsun ya ... haytı güzelce yaşayın...
yoooo biri beni anlasa....

offffffffffffffffff...

gif88vi.jpg
hayatta anlaşılmıycak hiçbirşey yoktur yeterki karşındaki bunun hakkını versin iki seçenek vardırrr karşıdaki içinnn ya sevvv ya terketttt mantıgıyla hareket etsinnn buda senin için yeter sanırımmm dorumu muratımmmmm....
janım ben sana akıl vere vere bende akıl kalmadı vallh ya...boşver istenmiyosan uzatma hayatın sonumu allah aşkına yaşın kaç daha ya.sen böyle konuşunca sürekli harbi cinleniyorum ben yaa....
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:janım ben sana akıl vere vere bende akıl kalmadı vallh ya...boşver istenmiyosan uzatma hayatın sonumu allah aşkına yaşın kaç daha ya.sen böyle konuşunca sürekli harbi cinleniyorum ben yaa....

gerçekten zor bi drummm acabaaa sevmekmi sevilmekmi unutmakmı unutulmakmı daha zorr düşünüyorummmmmm....
Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
unutmak zordur tabiki ama birazda gerçekleri görüp mantıkla baksak olaylarada boşuna kendimizi üzmesek olmazmı.illa acı çekicez seviyoruz galba biz acı çekip üzülmeyi,küçük emrah gibi olmayı Smile
Sayfalar: 1 2 3 4