:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aşk ta yaş farkı sizce önemlii?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
slm.... Benden 5 yaş küçük bi erk ardşm var 1 aydan berii.... ilik tanıştğmzda bilmiodum yaşını şimdii ise ayrılmak çok zor geliooo napcam biimrm yrdmcı olunn canmlrm banaaaSad:?? :?? :?? :!
slm.... Benden 5 yaş küçük bi erk ardşm var 1 aydan berii.... ilik tanıştğmzda bilmiodum yaşını şimdii ise ayrılmak çok zor geliooo napcam biimrm yrdmcı olunn canmlrm banaaaSad:?? :?? :?? :!
߀nce önemLi Sahsen ߀n kendimden Chok ßüük ya da Chok küChük ßiriyLe mutLu oLamam Big Grin

SaygıLAr...
belkı bır yas cok onemlı olmayabılır ama 5 yas cok buyukl bı fark en azından erkekler ıcın öledır
benimde sewgilim benden 7 yaş büyük biri bencearada fark olması çok iyi aynı olunca anlaşmak zor oluyo ama bidekafanı toparladıktan sonra düşün sakince doğru yolu sendan başka kimse bulamaz
Bana göre yaş önemli değil... Kişisine göre değişir.

AMa akıl önemli tabiki Smile
yaş bence hiç ama hiç önemli değil sonucta sevyosun aşkta o kadar sorun varken yaş bunların yanında bir hiç benim sevdiğim kişide benden 5 yaş büyük
tabiki yaş hiç önemli değil...sevginin peşinden git sevgide yaş olmaz...

çevrene aldanma dediklerine kulak asma sakın ilişkine zarar verirsin en iyisi kendi bildiğindir ve kendi bildiğinden şaşma sakın....
açıkçası aşkta sorular ya da yanıtlar mevcut değildir eğer aşk varsa engeller konulamaz önüne ..sen istesende savrulamazsın istediğin yöne çünkü çoktan rüzgarın içine bırakılmış bir yaprak olmuşsun bile 5 yaş hiçte önemli değil önemli olan bağdaşabilmeniz sevg....
akıl yaşta değil baştadır.

yav bulmuşun aslan gibi adamı.

Nasıl bitireceksin.

ALLAHım yav..

güzel kardeşim.
AŞK ÖYLE BİT diyince bitmez!...
Başla diyincede Başlamaz!!..

kendiliğinden olur..
Yav nasıl küçükmüş diye ayrılacaksın.
Bu ne düşünce bu ne bakış..

Anlamadım
AŞK BUMU ????????????????????????????????????????????????

Senin ki gönül eğlendirme!!.....
Sayfalar: 1 2 3