:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: nolur yardım edin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
mrb çok karışık bi durumdayım yardım istiyorum olay şöyle gelişti.sewgilim abimin arkadaşı olur ama çok samimi diiler zaten abim bizden ayrı yaşıyor görüşmüyorlar yani.komşumuz oluyor kendisi 24 yaşında bende 17 bana ilk olarak beni sewdiğini ewlenmek istediğini söyleyerek geldi ben şaşırdım tabi nasıl oluyor die ama sonradan sewmeye başladım şimdi çook sewiyorum benden başkasıyla olamayacağını söyledi benle ewlenmekte kararlı annem hatta babamla konuşmak istiyor bense karşıyım ama şimdilik annemle konuşacak onun ailesi biliyor çok sewdiğini sadece istediğinin ben olduğumu benim için herşeyi yapacağını her seferindesöylüyor ama yaştan sanırım hep şüphe içindeyim kaybetmekten çok korkuyorum şimdi çok iyiyiz sewiyorum falan dior ama ne bilim işte karışık kafam sewmiyormu die düşünüyorumoyun oynayamaz babamı tanıyor abimin arkadaşı oyun olsa neden ailenle konuşucam desin ki böle bi tehlikeye neden girsin ki ama yinede kuşkuluym bazen kuruntu mu yapıyorum diyorum ama yinedebunları düşünmekten bkendimi alamıyorum nolur biri yardım etsinnnnn