:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Fatma'nın ÖLümü!...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
  • Sabahtan beri Başım Çatlıyacak kadar ağrıyor. Neyse Akşamı ettim. Uykumda yok, sivrisineklerin uğultusu, yazın artık geldiğini göstermekte. Ben yine 20'den fazla yılımı bitirdiğim odamdayım. Aslında bu odayı sevmiyorum, yok öyle kötü anılarım olduğu için değil (!) Ne iyi nede kötü anılarım OLMADIÄžI için sevmiyorum.
  • Başımdaki ağrı dinmiyor nefesim kesiliyor, havada çok sıcak ve bir okadar boğucu, penceredeki perde, boğazıma dolanmış yağlı ilmik gibi duruyor. Karşılıklı iki kanape ve ortasında duvar dibinde masam. Nadiren bu masada otururum. Ders çalışmak için bazende hiç bir neden yokken masada bulurum kendimi...
  • Duvardaki saatim yine 10:35'i geçiyor. Her Zaman öyle, pil değiştirdim, iki gün çalışıyor yine 10:35'te duruyor. Bu saat yüzünden bir çok SAATİMİ kaybettim. Çıkarıp atmak istiyorum. Sonra durmuş bir saati bile yok, diyecekler diye saatide duvardan sökemiyorum. Gece artık, Hemde çok karanlık. Akşam izlediğim Tv'de izlediğim saçma sapan programlar geliyor aklıma; Şarkı söyleyen kişiler ve dandik jüri üyeleri.
  • Dedimya çok sıkıcı bir gece. Ha işte şimdi tamam!... Fatma hanımda geldi. bir o eksikti zaten. ŞİMDİ SENLE UÄžRAŞAMAM Fatma geldiğin yere git... Fatma odada dolanma bu oda benim sana yer yok burda. Karıştırma kitaplarımı, çekil üstünden kitapların... Hayır fatma o gaste iki gün öncesinin gastesi. Ne arıyorsun orda? Ben baktım gasteye, O kadar önemli birşey yok.. Seni ilgilendiren hiç bir şey yok..
  • Yaklaşma bana Fatma, başım ağrıyor Nefesim kesiliyor, Panik atak hastaları gibi davranıyorum. Cinnet geçirmeden GİT BURDAN FATMA!.. Git şu kahrolası odadan!... Beni yanlız bırak, kendimi yanlız kendimi dinlemek istiyorum, sana yer yok burda...
  • Akreplerinide getireceksin ve beni ÖLDÜRECEKSİN!... İnanki ölmek için çok gencim. Fatma'nın gelip gittiği yerden Akreplerde Gelirmiş... Fatma dökme zehrini buraya...
Tamam öyle dur, kıpırdamadan, öylece dursan, bu odada kalabilirsin.
Gezinmesen bir köşede kalsan izin varsana burda. Az önce bir şiir yazdım
çok kısa belkide şiirde değil, Beş cümle, bak dinle

'' Karanlığına gözyaşımı bağlıyorum ''
'' Usulca suskunluklarını dinliyorum ''
'' Belkide yokluğunu saklıyorum ''
'' Sonra SEN geleceksin, hiç gelmediğin gibi''
'' Belkide hiç gelmiceksin, Gittiğin gibi! ''

Hayır! Fatma sana değil bu şiir. Evet şiir de '' KARA '' lık geçiyor. Ama şiir
sana değil... Şiir çok sevdiğim, onu anlatacak kadar kelimelerin türetilmediği
birine. Sana değil!... Fatma eğer yerinde durmasan, ÖLDÜRECEM SENİ!!... şaka
değil gerçek bu!...
  • Başım ağrıyor, hava sıcak, zamanı durduran yalancı bir saatim var. Dışarda havlayan sokak köpekleri, sivrisineklerin uğultusu, insanı canından bezdiren YALNIZLIK... Bunlar varken sen çekilmezsin FATMA...
  • Buralarda bir yerde olacaktı...
  • Ha buldum '' Haşare İlacı '' ( karınca, kene, sivrisinek, fare, KARA-FATMA(hamam böceği) vs.) İçin üretilmiştir.. DİKKAT! : Çok etkili Zehirdir!
  • Ve FATMA ÖLÜR...
Masal_yüzlü/ emin Smile
Cok güzeL MasaL HocamSmileSmileSmile

ALLAH yüregine dert veripte Derman aratmasin sahane bir yazi gercekten!
TesekkkürLer...!
tşkler Smile))

herşey aşk için
Fatmanın ölümü yakıştı senin elinden olunca
Teşekürler Masalım
Gülerken ağlamak
Hayat bu.......
Şiir bana yazıldığını soyledin
Teşekürler SONSUZ AŞKIM:'(

Belki bir gün yanına gelirim
Gözlerinin içine bakarak
Seni nasıl SONSUZ sevdim anlatırım:k:
'' Karanlığına gözyaşımı bağlıyorum ''
'' Usulca suskunluklarını dinliyorum ''
'' Belkide yokluğunu saklıyorum ''
'' Sonra SEN geleceksin, hiç gelmediğin gibi''
'' Belkide hiç gelmiceksin, Gittiğin gibi! ''

şiir sana Smile
Gel gel

Emiinn

güzeel ddi
wallaaa

bii fatma

kalmıştı öldürmdiginn
tşkler oktay Smile
onuda öldürdümSmile

eyw seninde gözlerine sağlık.
süper bir yazı gerçekten yüreğine sağlık...
eyw. tşkler sizinde gözlerinize sağlık.
Sayfalar: 1 2