:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yalanlanan Veda Mektubum ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

Firari Fırtına

0211022l7rb.jpg

Yalanlanan veda mektubum ....

Tanr? bir an i?in pa?avradan bebek oldu?umu unutup, can vererek beni ?d?llendirse; akl?mdan ge?en her?eyi dile getiremeyebilirdim, ama en az?ndan dile getirdiklerimi ayr?nt?s?yla akl?mdan ge?irir ve d???n?rd?m. E?yalar?n maddi y?nlerine de?il anlamlar?na de?er verirdim. Az uyur, cok r?ya g?r?r, g?z?m? yumdu?um her dakikada, 60 saniye boyunca ????? d???n?rd?m. Ba?kalar? durdu?u zaman y?r?meye devam ederdim. Ba?kalar? uyurken, uyan?k kalmaya gayret ederdim. Ba?kalar? konu?urken dinler, ?ikolatal? dondurman?n tad?ndan zevk almaya bakard?m. E?er Tanr? bana birazc?k can verse, basit giyinir, y?z?m? g?ne?e ?evirir, sadece v?cudumu de?il, ruhumu da t?m ??plakl???yla a?ard?m. Tanr?m, e?er bir kalbim olsayd?, nefretimi buzun ?zerine kaz?r ve g?ne?in ??kmas?n? beklerdim. G?ky?z?ndeki aya, y?ld?zlar boyunca Van Gogh resimleri ?izer, Benedetti ?iirleri okur ve serenadlar s?ylerdim. G?zya?lar?mla g?lleri sular, v?cuduma batan dikenlerinin ac?s?n? hissederek, dudak k?rm?z?s? ta? yapraklar?ndan ?pmek isterdim. Tanr?m bir yudumluk ya?am?m olsayd?.. G?n ge?mesin ki, kars?la?t???m t?m insanlara onlar? sevdi?imi s?ylemeyeyim. T?m kad?n ve erkekleri, en sevdi?im insanlar olduklar? konusunda birer birer ikna ederdim. Ve a?k i?inde yasard?m. T?m insanlara, ya?land?klar? zaman a?k? b?rakmalar?n?n ne kadar yanl?? oldu?unu anlat?rd?m, ??nk? insan a?k? b?rak?nca ya?lan?r. ?ocuklara kanat verirdim. Ama u?may? kendi ba?lar?na ?grenmelerine olanak sa?lard?m. Ya?l?lara ise, ?l?m?n ya?lanma ile de?il unutma ile geldi?ini ??retirdim.

Sevg ....
devamiiiiiiii.........

Firari Fırtına

Devamı benim işte ... Bak ne haldeyim ..
bakiyorum da goremiyorum...biraz ipucu ver canim,korkma fotokopini cekip nette dagitmam..halin ne haldeki?devami benlik olandansa,anladim gb.....

Firari Fırtına

Belkide ...... Gece gece moralimi bozma yahuuu .. Zaten fora efkari diyardayım SadSad
bende terkidiyarda komsuyuz desene...gel,beraber efkarlanalim

Firari Fırtına

Valla yaaa ... Ağlayacak omuz varmı sende.....
omzumu mu kiraliycan yoksam,bosta zaten buyur!!!aglamak serbest........yalniz bende baslarsam aglamaya nolcak Sad

Firari Fırtına

Halimiz DUMAN olacak ne olcak ......

En iyisi başka omuz bulayım . ağlamayan türden olsun ...
sana kalmis,su saatten sonra hersey gonullulere yonelik....turune gore bakta bul,bana da bir tane attiriver tarkan cinsinden Smile
Sayfalar: 1 2 3