:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aşk bize küstü..!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aşkın ahını aldık

Bizli sevdalar dururken yabancı olduk.Gitmeseydin ikinci el sevdalara sığınmazdı yürek.Yalnızlığım sana sensiz sevdalara.Yabancı bakışlarda anlamı yok gözlerin.Bakışlarını özledim...
Herkes güneşe hasret ben geceye,kimse ağladığımı görmesin diye.En zifiri karanlığında bile gizleyemedim göz yaşlarımı onlara en yakın bendim acıyı bi ben bildim,oysa ellerinle silmeni isterdim sen dokunmadıkça durmayacaktı biliyordum durmadı da.
Sen yüzümdeki nemi yağmurdan mı sandın,sendendi!!!

Aşka yakışamadık

Gitmeseydin yakışırdık oysa misafir sevdaları kabul etmiyorum.Acını içtiğim yeter boğuluyorum...Dön düşmesin düşler bıraktığın boşluktan.Duymuyor musun seni seviyorum...Sesim eksik mi geldi ulaşmadı mı sana???

Aşk bize küstü

Yalnızlığım yabandı,acısı dinmedi hala.Dönsen doyardım sana kana kana içerdim aşkımı.Barışırdı yürekler.Ama sen uzağıma düştün.Derinliklerinde yok alırken görmedin mi yaramı.

Hiç sevmedim ben öznesiz cümleleri,aynı cümlede anlamlıydık seninle.Sen gizli kaldıkça anlamı kaydı hayatımın.Bir ben bilirim eksikliğini senin.Bir ben tanırım yalnızlığın ayak seslerini.

Aşk bize sustu
Sessiz kalmanın çığlığını anlattı...

alıntı
Aşk bize sustu

hakkaten aşk bize küstü aşk bana sustu SadSadSadSadSad
Aşkın ahını almak,Aşka yakışamamak,Aşkin bize küsmesi ve Aşkin susmasi...
çok agir kavramlar olsada bunlar, basa gelen çekiliyor...

Tskler sayin mod.um Wink

Aşk bize sustu

sustummu öyle bir anlatır ki o cıglıkları,artık kendinden bile vazgecmek istersin duymamak için..saol cnm güzeldi..
emeğine sağlık