:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yokluğunun Yorulduğu Yere Kadar Peşindeyim ..!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Uzun uzun yazmalıyım sana, bu yüzden otur ve sıkı sıkı yaslan arkana. Kaybolan bir ben bulacaksın satırlarımda.. Hücrelerimden birleştirmek mümkün olmayacak bir daha.. Kapandı varlığım dar sokaklarda.. Kayboluyorum, doğarken gün..

Eziliyordu yüreğim ağırlığınla, yanına sokulup, dolanmak istedim ayaklarına bir kedi gibi yüzsüzce.. Yüzünün kıvrımlarında dilimi dolaştırmak tüm sevimliliğimle ve okşarken ellerinin içinde azalmak..

Pırıl pırıl gözlerine soyunmak üzereyken, kapatmalısın gözlerini ki bozulmasın büyüsü bedenimin.. Üşenmeden binlerce kez aynı yerde biteceğim, kirpiklerin aralanırken dimdik karşında ve aynı mutluluk ifadesiyle.. Sana bakmanın verdiği o doyumsuz lezzet! gözlerinin önünde ömrümü kesebilirim ortadan ikiye..

- Unutmak zor mudur yaşadığını? Anılarını cımbızla çekerken birileri, engel olamamak.. Tüm savunmasızlığınla teslim olmak.. Unutmak nefes almayı ve derinleşmek yokluk mezarlığında..

Zincirleme trafik kazası gibi yüreğim şimdi.. Kim başlattı bilinmiyor yer gök kan revan, ölen ölene içimde.. Bir ayaz ki sorma havada.. Yüreğim zil zurna sarhoş.. Kulaklarımda bir uğultu, sağır olmak gibi.. İsteyipte sahip olamamak sana.. Öldürücü bir acı..

Hesaba çekilmiş binlerce meleğin çığlığıyım şimdi.. Beni azad et yüreğinde!

Bir yanım'dan kırgınım sana.. Geldiğinde gitmemeliydim oysa, belki de ilk defa haklıydım ama.. Bilmediğin çok şey kucaklamıştı varlığımı.. Tıpkı senin gibi.. Sözlerim çalınmıştı sanki.. Anlatamadım hiçbir suçumu sana..

Onlarca insan kalabalığı ve onlarca katliam yüreğimde.. Katili olmuştum tüm sevdiklerimin. Aranıyordum beynimce! Sanki herkes ben gibiydi, ama kimse ben değildi.. Bildiğim tüm zamanlarda seni aradım başka yüzlerde, sen beni bulmuşsun meğerse.. Yazık çok geç demek için bile artık çok geç.. Hep geç kalınmış zamanları yaşıyorum zaten! Ya ben geç kalıyorum yada sen erken gidiyorsun..

Şimdi yine yoksun, yokum! Bir daha da asla olmayacağım.. Üzgün değilim, pişman değilim.. "Seninim." Sen hiç olmasan da.. Yüreğinden yaralı bizim hikayemiz..

Yokluğunun yorulduğu yere kadar peşindeyim..!

Affet benim suçum değildi! Seni daima sevdim sen gelmeden öncede!
tşkler cok gzl
uzakii8.jpg

Seni nasıl sevdiğimi, bilemezsin ki

Özlemek nasıl olur özlemeyince

Hayal etmeyi hayallerde yaşamayinca

Her nefeste hava gibi, su gibi içmedikçe

Bilemezsin ki.

Nereye baksam sen varsın,

Rüzgarda kıpırdanan her yaprakta,

Denizde oynaşan her dalgada,

Semadan yere düşen her damlada

Göremezsin ki.

Sevdam bana her geçen gün keder verse de,

Şahit olan herkes “sen aşıksın” dese de,

Her parlayan hüzmeye sen diye süzülsem de,
Bilemezsin ki..

Sana her saniye, seviyorum desem de

Duyamazsin ki.

Gördüğüm her rüyayı sana yorsam da,

İnsanlara umarsız seni sorsam da,

Akan gözyaşlarımla kendimi boğsam da,

Ömrüm boyunca her gün sen diye solsam da

Sezemezsin ki.

Sensizliği sevgilim sen, bilemezsin ki.

bilemesinkibas.jpg
--------------------------------------------------------------

Teşekkürler ......Çok güzel bi yazı sözleri çok güzeldi ...
emegine,yüregine saglık Rose..Tesekkürler..
rica ederim ASLI .....
cok guzel canım saol
okuyan gözlerine saglık canm..sende saoL
Yüeğine Sağlık Aslı ...
Coq qüzeL yüreğine sağLıq Wink