:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özlem..Ayrilik..ve de VEDA "ELVEDA"
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ELVEDA

Kimseye anlatamıyorum derdimi,

Anlatsam bile kimsenin anlayamayacağını biliyorum çünkü...

Boş bakıyor gözlerim dünyaya,hayat anlamsız geliyor artık bana...

Ne oluyor sana diyenlere cevap bile veremiyorum,boşver üzülme giden gelir elbet,sen mutlu ol bak hayat ne güzel diyorlar...

Ama benim hayatımın sen olduğunu,gidişinle beraber hayatımında yok olduğunu,koskoca bir boşluğun içine düştüğümü bilmiyorlar...

Birşey demiyorum bana öyle diyenlere,dinliyormuş gibi yapıyorum sadece,kendimi kandırıyorum biliyorum ama olmuyor işte yapamıyorum...

Sonra böyle yaşanmaz bir şeyler yapmam gerekir diyorum,düşünüyorum yapabiliceklerimi...

Sana geri dön diyemeyeceğime göre tek bir çare kalıyor geriye;"ÖLÜM"...

Ölmeyi düşünüyorum seni ve herşeyi bırakıp gitmeyi düşünüyorum buralardan bir daha dönmemek üzere...

Aklıma yatıyor bu fikir hapları koyuyorum masanın üstüne tam on iki hap,birkaç kağıt koyuyorum önüme birde kalem alıyorum elime...

Sonra başlıyorum içimden geçenleri yazmaya...

Son birkez sesini duymak istiyorum,arıyorum açıyorsun telefonu herşeyden habersiz,kim olduğumu soruyorsun,hiç birşey demeden kapatıyorum telefonu sesini duymak yetiyor bana...

Sonra telefonun tuşlarına gidiyor ellerim son bir mesaj yazmak istiyorum sana "elveda aşkım" yazıyorum sadece...

Tam gönderdiğim an içiyorum on iki hapı,sonra bekliyorum senden gelicek mesajı ve ölümü sessizce...

Mesajın geliyor "ne demek bu biz zaten tam iki ay önce ayrılmıştık" diye...

Cevap yazmıyorum,sonra merak edip arıyorsun ben beklerken ölümü sessizce,açmıyorum telefonu...

Zil çalıyor sonra yerimden kalkmaya tenezzül bile etmiyorum,kimse gider diyorum,gidiyor bir süre sonra kapıdaki...

Ben bekliyorum ölümü bunları yazarken sana...

Gözlerim doluyor başlıyorum ağlamaya,yaşadığımız günler için ağlıyorum beni bırakıp gidişin için...

Son birşey istediğimi fark ediyorum senden,ben gittikten sonra yapman için...

Bana beyaz güller getirmeni istiyorum ama tam oniki tane,ne bir eksik ne bir fazla olucak onikiden tamam mı..?

Kendini suçlamanı istemiyorum ben gittikten sonra,istemiyorum arkamdan ağlamanı...

Herkes merak edicektir niye böyle birşey yaptı diye...

"Terk edilmeye dayanamadı dersin koca yüreği"...

Ölüm geliyor,ben gidiyorum buralardan...

Hoşçakal aşkım,ELVEDA.

( Alıntı )
emeğine yüreğine sağlı tşklr..
çoq qüzeL bi yazı...iLk kez okudumm ve bayıldımm Sad NoLur sanki oLmasa bu ayrıLıkLar ... Sad TeşekkürLer...
ARKadaŞlar Coqh Güzel yaZıLMış yaZanın ElLlerine Salıkh =)
qaMseM seNi $okh SeFİom Kıs =)