:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ^^^b!tk!s£L HaYaTa g!rD!m^^^
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
0f0ae2d64b.jpg

Ne kör yollara sapsa da,yokuşlara tırmansa da,geçilmez denen geçitlere,sürse uçuruma ömrünü...Son vermek mi kolay!dizginleri bırakıp son sürat gitmesinimi seytermek en akıllıcası.
Bahar dedin de geldi de ne oldu?Senin ömrün hep hazan dedim hep güne hasret gözlerle bakarsın siyah beyaz...Elini uzatmak yüreğinde hissetmek kahrolmak bitmek tükenmek tüketmek...

Sorma dedin sormuyorum sonunu olurunu bitimini hüznünü hezimeti...Her savaştan böyle çıkarsın bilirim.İçinde kalır incecik örülmüş ayrılık sarpa saranı...

Yine kendine hep kendine...Yine yalnızım her kadın yalnızdır aslında...

Hasreti pranga yapıp boynuna koşullu mahkumiyet ayrılık...İsyan genlerinde var rest çekmek tabiatında...

Yürekte biten her günün tekrarı olmayacak.Eski fotoğraflara bakıp tebessüm edecek içimizi sızlatan yüzlerde iki damla gözyaşı mezemiz olacak...

Bugün kalabalık ömrüm yarın yine yalnızlık...
yüregine ve emegine saglık...
Teşekkürler ArkadaşimSmileSmileSmile
mavilidussankikb4vh4.jpg

Aşkın ahını aldık.
Bizli sevdalar dururken yabancı olduk.
Gitmeseydin ikinci el sevdalara sığınmazdı yürek.
Yalnızlığım sana sensiz sevdalara.

Yabancı bakışlarda anlamı yok gözlerin.Bakışlarını özledim.Herkes güneşe hasret ben geceye,kimse ağladığımı görmesin diye.En zifiri karanlığında bile gizleyemedim göz yaşlarımı onlara en yakın bendim acıyı bi ben bildim,oysa ellerinle silmeni isterdim sen dokunmadıkça durmayacaktı biliyordum durmadı da.

Sen yüzümdeki nemi yağmurdan mı sandın,sendendi.

Aşka yakışamadık
Gitmeseydin yakışırdık oysa misafir sevdaları kabul etmiyorum.
Acını içtiğim yeter boğuluyorum...
Dön düşmesin düşler bıraktığın boşluktan.
Duymuyor musun seni seviyorum...
sesim eksik mi geldi ulaşmadı mı sana.

Aşkı bize küstü
Yalnızlığım yabandı,acısı dinmedi hala.
Dönsen doyardım sana kana kana içerdim aşkımı.
Barışırdı yürekler.

Ama sen uzağıma düştün.
Derinliklerinde yok alırken görmedin mi yaramı.

Hiç sevmedim ben öznesiz cümleleri,aynı cümlede anlamlıydık seninle.Sen gizli kaldıkça anlamı kaydı hayatımın.Bir ben bilir eksikliğini senin.Bir ben tanır yalnızlığın ayak seslerini.

Aşk bize sustu.
Sessiz kalmanın çığlığını anlattı...
------------------------------------------------

Teşekkürler CEYDA..Yüreğine Sağlık Wink
Resmin Büyük olduğu için yazıyı çok ortaladı artık idare edersin gülüm Smile