:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yok b?yle bir resim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ARKADA?LAR ??MD? A?A?IDAK? RESME ?Y? BAKIN...BU RES?M ?YLE B?R RES?MK? ATAMIZIN NAA?I ANITKAB?RE G?DERKEN B?R ARA SOKAK TA SADECE 3 SAN?YE L???NE ATAMIZIN NAA?INA SON B?R SAYGI VAZ?FES? OLARAK TOPLANAN BU KALABALIK HALKIMIZ DE??LDE K?MD?R..AYRICA PENCERELERE D?KKAT ED?N HER YER ?NSANLA DOLU.AYRICA BU KALABALI?A NAA?IN BA?INDAK? 3 ASKER ?OK ?A?IRMI? OLACAKK? BAKIN NASILDA ?A?KINLIKLA ?NSANLARA BAKIYOLAR...

5838pg.jpg
AGA SANKİ ASKERLER bana alman subaylari gibi geldi uniformaliri acayip benzio ????
Yok beawwwwwww!Turk askeri onlar o zamanın formaları herhalde öle zaten arkalarındaki balkonlardan bakan da halk
aga tama turk tabutu tabutun ustunde turk bayragi var ama tabutun yanindaki asker bakarsan luger seridi var bu serid alman subaylardi vardi o donemler omuzdan inip kemerle birlesip 14 luk asmak icin (luger) seridi var :S
luger.jpg
su silahi asmak icin ondan sasirdim
çok güsel bee ne kalabalık o öle saol
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aga tama turk tabutu tabutun ustunde turk bayragi var ama tabutun yanindaki asker bakarsan luger seridi var bu serid alman subaylardi vardi o donemler omuzdan inip kemerle birlesip 14 luk asmak icin (luger) seridi var :S
luger.jpg
su silahi asmak icin ondan sasirdim

Walla ?imdi sen diyince bakt?m hakkaten do?ru ?ok dikkatlisin yaw ben atam?z?n na??n? g?r?nce ve ?z?nt?l? o kalabala?? hi? dikkatimi ?ekmemi?ti ara?t?rmak laz?m sa?ol dostummm ?ok dikkatlisin...