:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Değer mi Yüreğim!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Bugün hayat ağacımdan bir yaprak daha düştü.Oysa son bahara daha o kadar çok vardı ki...Bu ansız geliş daha doğrusu gidiş beni bir adım daha yaklaştırdı yıkıma...Biri daha vurdu yorgun vücuduma tekme...Halbuki bu sefer demiştim bu sefer "herşey güzel olacak"...yine olmadı...Bu sefer daha zordu yaşananlar.Çünkü daha hayallerim bile bitmemişti sen gittiğinde...

Oysa,oysa ben seni yüreğimin en kuytusuna koymuştum...Kimseler görmesin, ellerini tutmasın,seni sevmesin diye...
Hayallerini hayallerim yapmıştım,sadece mutlu ol diye...
En sevdiklerimden bile vazgeçmiştim,sen kıskanma diye...
Bir gülüşüne dünyayı değiştirmiştim,sen sadece gül diye...
İnsanları yarı yolda bırakmıştım,sen istemedin diye...
Gitmek istediklerime gitmemiştim sen gitme dedin diye...

Şimdi dönüp bakıyorum hayatıma gördüğüm ürkütüyor beni.Yıkık duvarlar,parçalanmış kalpler,yalnızlıktan,ilgisizlikten solmuş çiçekler....

Ah ahhh,ah çekmemek eldemi be yüreğim ,baksana neler yapmışız beraber.Bak değmeyenler için ne değerleri yıkmışız...Ne umutları yırtıp atmışız hayat takviminden...Kimini vurmuşuz yüreğinin en derininden ,kimine isyan etmişiz hiç ağzımızdan çıkanları düşünmeden,kimini öyle yormuşuz ki....

Gözümüz görmez olmuş,kulaklarımız duymaz,yüreğimiz sevmezz olmuş başkasını...
Geçte olsa yüreğim anladım gerçeği o beni onu sevdiğim gibi sevmemişki...
o bana benim ona baktığım gibi bakmamış ki...
o bize bizim onu değerli tutuğumuz kadar değer vermemişki...

şimdi söyle yüreğim ,o sevilmeye değer mi,gözyaşıma değer mi,en önemlisi seni acıtmaya değer mi.........
şimdi söyle yüreğim ,o sevilmeye değer mi,gözyaşıma değer mi,en önemlisi seni acıtmaya değer mi.....??degmez degmez..hiç kimse için yüregini zindanlara koymaya degmez..bunu bilir bunu söylerim..yüregine saglık ERCİ güzeldi..
Teşekkürler Aslı .....
emeğine sağlık
paylasim için tesekkürler
abicimm çoq qüzeL bi yazııı yaa...BayıLdım faLLa...Her aşkın $onnundaa böLe hayaL kırıkLıkLarı oLuor qaLipaaa Sad yine de $efmeye değerrr...ii bak yüreğine ...
e688a58883.jpg
GECE GÖZLÜM...
SANA NEYİ ANLATAYIM?EVET YANLIZIM...

Sadece bunu söyleyip susmak isterdim...Ebediyyen susmak.Çünkü canım acıyor...Konuştukça,arzuladıkça,özledikçe,en kötüsü yaşadıkça canım acıyor."

Ruhumu yaktıktan sonra şimdi de damarlarımda dolaşan sensizliğin etimi yakan acısını mı?O acıyı uyutsun diye sığındığım,ama sevgini orada da hep ama hep kaybettiğim soğuk rüyalarımı mı?Odanın tavanındaki yoksulluğumu ve kimsesizliğimi harç yapıp içine doldurduğum o derin,o sonsuz çatlakların altında ,(S)eN diye her gece koynuna girdiğim o zamansız ölümlerimi mi..?

Şimdi burada değilsin.Ama beni duyabiliryorsun,biliyorum.Kapat gözlerini benim için ve dinle ne olur.Çünkü bunu sana ancak bir kez söylemeye cesaretim var.Seni ait olduğun çevre için değil,bana ait olman için değil,karşılığında beni sevmen için değil. Sadece sen olduğun için sevdiğimi söyleyebilseydim...Ne zaman sevgine acıksam kendi kalbimi yedim.

Kendi etimi...Aşkımı....Ruhumu yedim....!!!

"YÜREÄžİMİN EN SAKLI YERİNDE YALNIZCA SENİN ELİN DOLAŞMIŞTI"

Seni yollarca,şehirlerce uzağından sevdim.
Seni kelimelerce,şiirlerce yakınından sevdim.
Seni,dünya üzerinde sanki ilk kez benim için kalemi eline alıp yazdığın mektuplarca sevdim.
Seni umutsuzca, beklentisizce, hayallerce sevdim uzağından...

Anlamadın mı artık,varlığımla sana acı vermek için değil,sadece seni sevebilmek için yaşadım ben...Hala seninle geçireceğim anların telaşıyla ,tüketir gibi yaşıyorum sensiz geçen günlerimi...Seninle geçen zaman bir daha tekrarı mümkün olmayan,doğaçlama bir melodi gibi benim için.Öyle birikmişsin ki içimde...Seni yaşamakla tüketmem,seni sıradanlaştırmam mümkün değil.İçime çektikçe çoğalıyorsun sevgili...

"Ömrüm,beni bensiz bırakma olur mu?Çünkü sen nereye gidersen git,ben oradayım.Benim başka gidecek bir yerim yok.
Benim senden başka gerçeğim yok.Sende yaşıyorum ben sadece.

Senin kalbinin topraklarında yaşıyorum ben.Beni bensiz bırakma olur mu...?

e688a58883.jpg

Her seven sonunda düşüyor derde. bu aşk kitabının yazarı nerde... değmez diyesi geliyor insanın ama değmeyecek insanı yürek nasıl sever orası muallakta kalıyoo
Değecek insan var değmeyecek te oldu kadar...Smile
Sen iyisi mı yüreğine iyi bak ve değenler için yaşat
Yüreğine mutluluk Erci...Smile
Teşekkürler Hepinize Yüreğinize mutluluklar....
Sayfalar: 1 2