:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ayrilik S?zler?.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM...

Sen seni ?zleyenlerin ?zleminden habersiz ?zlenmektesin sen var ya sen ?zlenenlerin i?inde en ?ok ?zlenensin...

Gecenin En Sarho? Vakt?nde Sana Son Bir ?iir Yazacagim, i?inde Sana , Sahte G?z Ya?larina, Masum Baki?larina Ve Yalan A?kina Lanet Okuyacagim...

BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR SEN OLMUYOR. VE SEN ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN...

HADI GIT ARTIK,NE DURUYORSUN BEEE YOKLUGUNA INANDIR BENI YORULDUM HER BULDUGUM YERDE KAYBETMEKTEN SENI...

Usand?m ye?ermemi? umutsuz bah?eyi beklemekten, usand?m, tarla ku?unun sesinden usand?m bu y?rekten kendimden usand?m durup durup seni ?zlemekten...

IKI VARLIGI DEGISTIREBILSEM YAGMURLA GULU SECER.VE SANA KISIN YAGAN HER YAGMURDA MILYARLARCA GUL.YAZIN KOKLADIGIN HER GULDE DUDAKLARINA DAMLA DAMLA SERINLIK VERIRDIM ISVECLIM...

Bir soluk kadar yak?n, y?ld?zlar kadar uzak derler sevgi i?in, uzan?rs?n yeti?emezsin, yeti?irsin dokunamazs?n, dokunursun vazge?emezsin, vazge?ersin ama UNUTAMAZSIN..

Sana b?rakt???m her ?a?r? seni ?zledi?imden, Yollad???m her mesaj seni sevdi?imden, Senin hep sesini duymak isteyi?im sensizli?e al??amad???mdand?r..

G?ZLER?MDEN AKAN YA? SEN? ETK?LES?N,?YLE B?R ETK?LES?N K? HER G?RD???N AKAN YA? BEN? SANA HATIRLATSIN...!

Telefondaki sessiz nefesine, s?cac?k g?l?msemene, kar??mda otururken beni s?zmelerine hasret kald?m. ?nanki tatl?m varl???na, arkada?l???na, dostlu?una muhtac?m. Seni ?nan?lmaz ?zledim.

Mademki varl???m ac? veriyor sana yoklu?umla daha mutlusun ?yleyse yoklu?umla kal sevgili ki yoklu?um benim bu a?k i?in b?r?nd???m son kimlik olsun...

Her?ey bir anl?kt?r. A?klar, sevdalar hepsi bir anl?k. Kalansa tortusudur hayat?n. Ayr?l?klar, ac?lar birde yaln?zl?k...
Sözler güzel ama kulanmaya pek istemem doğrusu...Smile
Teşekürler arkadaşım...Smile
rica ederimm canım allah kullandırtmasınnnnn
Amin diğelim...Ama sende biliyorsun ki kötü ruhlu insanlar vardır...
Bazen sınırlarını zorluyorlar...Smile
...............................................
Ama aşkım için geçerli değil bu tabi...Smile
Bencede Allah Kullandirtmasin...yİne De Saol Canim Benİm......
heheh doğru canımmmm doğru
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bencede Allah Kullandirtmasin...y?ne De Saol Canim Ben?m......
doru can?m kullandrtmas?nn ruh halimm napars?nn hehe
guselımm sozlerrr manyaakk Wink
Doğru olduğumu biliyorum zaaten...Smile
...........................................
Sultan sana dün hoş geldin partisi için gönderdim gülü beğenmedinmı yoksa...Smile
aaaaaaaaaaaa
unuttum yaa
canımmm bakaamm yaff hem nie beğenmiimm özürr unuttum onu
Sayfalar: 1 2