:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: dostunuza buradan seslenin.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
kankim senin için...

dostluk007.jpg
çok güzeldi teşekkürler...

uzaklar.jpg
murat ben sana sesleniyorummm olm benim borcumu ver kafanı patlatırım nannnnnnn
Dost dediklerime dost sandıklarıma dost görenlere dost gördüklerime ...........

Hepinizle ortak nokta su oldu zor zamanlardaki paylaşımlar kiminiz gerçekten beni öncemsedi yada ben sizi önemsedim paylaştık bişeyleri hayatın yükünü hafiflettik birlikte ...
bazılarınızın sewdigini beni biliyordum ama ne biliym yapınız oldugunuzdan dolayı az arayıp sordunuz canınız sagolsun.... biliyorum ki sewiosunuz arkamdaınız (en azından umuyorum bunu)

bazılarınız aradı sordu bol bol ama buda bazen şüpheye düşürdü insanı çıkar ve çeşitli sebepleri düşündürdü bana ki çıktıda bazılarınızda ne yazık ki... yinede canınız sagolsun

ve biriniz mahfettiniz beni.... kısa zamanda ilk kez birine dostum demiştim hatta ben bu insanı tam anlamıyla benimsemiş veçocukluk arkdaşımın ötesine bile koymuştum kısa zamanda fazla yol aldıgımızı sanmışım.... yanılmışım....denmezmiş denmemeliymiş kısa zamandaki ilişkiye dostluk........ derinden yaraladın beni üzdün bir cenaze gömmüş gibi canım acıdı ama gömdüm senide kırdın parçaladın arada hortluyosun ama Smile artık acıdan yani kaçıyorum senden en iyisi bu belkide ama seninde canın sagolsun....

amaaaan gecenin bu saatinde nedense yazmak istedim kusura bakmayın saçmalama modundayım su an ....
olmayan kişiye mi seslenecem SmileSmile(SmileSmile
dostum PemBem seni cookkkkk seviyom bacimmm bidenemsin sen benim Smile
[b][/b]seni seviyorm demettt
seni seviyorm demettt
kendime sesleniyorum heyyy !

duman altı çocuğu nasılsın
ah bana tekrar[COLOR="sandybrown"]
Alıntı:[COLOR="sandybrown"]aşıgımmm deliler gibi seviyorummmmmmmmBig GrinBig GrinBig Grinah bana tekrar dönebilsen
/COLOR]
[/COLOR]
Sayfalar: 1 2