:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?zlemeyi ?zledim .....!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

Firari Fırtına

?zlemek mi ...

Ak?am?n matem rengine b?r?nd??? saatte g?ky?z?ndeki kandiller tek tek yanmaya ba?lad???nda i?imde sessiz bir ???l?k... ?zlemeyi ?zledim. ?zlemeye de?er ne kald?ysa...

?zlenen nerde acaba kimbilir ....Haberi bile yokdur belkide ...

Sevg ...

Firari Fırtına

Özlemek mi ...

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem...

Sevg ....

Firari Fırtına

Özlemek mi ...

Bir Karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca aLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum .

Sevg ...

Firari Fırtına

Özlemek mi ...

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep birşeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek...

Sevg ...

Firari Fırtına

Yanlızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır...

Firari Fırtına

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiiiçiiimmm...
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanl?zl?k ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede s?cak ??llerde olmakt?r, yanl?zl?k bu ?ehirde seni aray?pta bulamamakt?r...
yaln?zl?k bu dildir.
YALNIZLIK
u?uruma d??erken tutunacak bir dal aray?pta bulamamakt?r.
YALNIZLIK
insanlar?n senn g?zya?lar?n? g?rd??? halde arkalar?n? d?n?p gitmesidir.

bunu bnden iyi kimse bilemez

siz hi? yaln?zl??a bi?eyler anlatt?n?z m??

Firari Fırtına

Anlattım be güzelim . Bunuda sen bilemessin ....zor zor
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zlemek mi ...

Yaln?zl?k gecelerin, ?mit bekleyenlerin, Hayal ?aresizlerin, Ya?mur sokaklar?n, Tebess?m dudaklar?n, Sen ise yaln?z benimsin birtanem...

Sevg ....

Ya bu ne g?zel s?zd?r b?yle; ?ook ?ok be?endim ve ?al?yorum F?rt?na e?er iznin varsaSmile ??nk? bu s?z? duymay? hakeden biri var ve ben b?yle durumlarda sadece susmay? becerebiliyorum ne yaz?k kiSad

Firari Fırtına

Canımsın elbette alabilirsin . Suskunluk bazen iyidir ....
Sayfalar: 1 2 3