:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: BEN!! giderim BEN i alarak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
cb1fb91938.jpg

Şimdi! gidiyormusun? sana kal!! demiyeceğim git! de demiyeceğim. Öyle yalvararak bakma gözlerime,gözlerine bile kanmıyorum artık.Onlar da yalancı! oysa en çok ta onlara güvenmiştim.Öyle ışıldayarak bakıyorlardı ya, bana içime içime akıyorlardı ya,seni seviyorum diyorlardı! aşkım!! diyorlardı,niye? şimdi !suçlu suçlu bakıyorlar içlerinde neden? ihanetin karanlığı var!...Yok! Yok! ne sende nede yalancı gözlerinde ne ben varım artık nede AŞK!!.....
Belki gitme diyebilirdim.İkinci bir şans verebilirdim ama ne için?? Şu an kalbimde kanayan bir yara olduğun için mi? yoksa o büyük aşkıma ihanet ederken aldığın zevkler için mi? şuan gözlerinde pişmanlık var görüyorum, ya yüreğin o da pişman mı? pişmansa sen ihanet ederken, o niye susmuştu! niye sana bizim büyük sevdamız var,bizim aşkımız var, diyemedi....
Anlıyorum ki AŞK!! benimle yaşıyormuş ,sende ise sadece gölgesi kalmış.Seni bukadar seven benmişim, beraber çıktığımız bu yolda ben yürüyormuşum tek başıma seni yanımda sanarak, ve şimdi bana en büyük ödülümü verdin teşekkür ederim.( pişmanlıktan değil, sadece farkında olunmaktan oluşan bir çift suçlu bakış)
Biz diye birşey olmamış hiç ,madem biz olmadık, sen olmasan ne çıkar.Zaten biz olmadığımız yerde sen yoksun ki , bir şansın olmayacak hiç, şans var olan sevgiyi kurtarmak içindir.Biz olmadığımıza göre SEVGİMİZ de yok! sana git! demiyeceğim,kal! da demiyeceğim, çünkü sen yüreğimden çoktan gitmişsin.Şu kapıdan gitsen ne olacak! onun için ister git! ister kal! SEN! olarak, BEN! GİDİYORUM beni alarak.....

Teşekürler Erci
Zaman Perisini al yalnız gitme...
Yüreğine sağlık
Onsuz bir yere gitmem zaten... Smile
Sevindimmm...Smile O da gelecektir mutlaka...Smile
Mevsimler su gibi akıp giderken
Gençliğim bir gün gibi geçerken
Ömür dediğin kısa bir misafirken
Son baharımda beni bırakma

Saçlarıma karlar düştügünde
Dostlarım yıldız gibi kayıp gitiğinda
Ellerim ayaklarım beni terk ettiğinde

Aynalar yüzüme küstüğünde
Can bede de tükendiğinde
Göz yaşlarım sel olup döküldüğünde

Anılarım ilmek ilmek çözüldüğünde
Dört duvar üztüme üstüme geldiğinde
Uçan kuştan medet beklediğimde

Can ol candaş ol bana
Tut ellerimi ilaç ol yalnızlığıma
Sar beni başım kalsın omzunda

Nefesim nefesime değsin
Kalbim seninle doğdu seninle ölsün
Ağlayarak gelen gözlerim gülerek gitsin

SEVDİGİN HEP YANINDA OLSUNN..
HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN..
Teşekkürler Hilal.... Smile
Erci yüreğine sağlık çok güzeldi...
sevdiğin her daim senin yanında olsun....
726c34dd88.jpg

Teşekkürler Diddy....