:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: BaŞkA SeViYoRuM!!!!!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
9ef516fca1.jpg
Açılır sonsuz kere yoluna güllerim...
Koparıp açsan da solmaz gönlüm nafile
Yokluğun soğuk tenine susadı tenim!!!
Üşüdüm yorgan misali seril üstüme....
Geceler boyu sevişmelerimiz bitmesin
Gölgesi düssün saçlarıma Aşk ateşimin...
Sakınıp sakla güneşim ol ısıt beni
Yüzünün sıcak kokusu kalsın ellerimde!!!!

Seviyorum!!! Bir beklentim olmadan içimden tasarcasına,Kollarında Can verircesine seviyorum... İçimde acı olusturan bi sevgi bu defa! Bu defa kolay degil hiç birsey!!! Bu defa baska.. Bu defa Ölüyorum Seninle.. Seve seve,isteye isteye ölüyorum..

ŞarkıHerşeyden farklı herkesden baska bir ask bu...Onlar gibi sevmiyorum onlar gibi özlemiyorum.Bir baska bekliyorum. Farklı bakıyorsun,farklı görüyorum Aynı sarkıdaki gibi

" Evet sendin beklenen!
Evet sendin istenen
Eksikligi gözlenen
Yoklugunda özlenen...

Evet sendin içimde böyle alevler yakan böyle üşüten... Sendin yoklugunda yakan... Birseyler tamamlandı hayatımda.Sanki sen yıllar önce gittin ben bekledim sen geri geldin... Sanki hep Benimdin!!!!

Ellerin Cennetim,yoklugun Cehennemim oldu.. Herşey senlen çok güzel oldu...Hergün bir baska ben sevecek seni bir baska ben uyandıracak bir baska ben öpecek... Hergün dahada çogalacagım sana... Dahada asık olacagım... Sessizce öpücem seni,haykırarak sevicem.. Tuttugum o ellerde yumucam gözlerimi!!! Seve seve isteye isteye ölücem...Sus Adamım Sus ve dinle bu cosku bu varlıgın aynı sarkıdaki gibi

Gelişinle Eksik parcam bir anda tamamlandı...

Sende gördüm ya o an,
Sevinçten nasılda ağlandı...

ercı saol guzl yazı
cok hoş..ellerine sagLık
cadım_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ercı saol guzl yazı

Teşekkürler Gülşah beğendiğine sevindim....
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok hoş..ellerine sagLık

Seninde okuyan gözlerine sağlık Aslı...
eRcİ çok güzeldi...
Yüreğindeki sevgin daim olsun...
Teşekkürler Diddy...
Emegine,yüregine saglik...Cok güzel.

Tesekkürler...
yüreğine sağlık....