:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tüm Dostlara....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yüreğimin sokakları açık neşeli hüzünlü ağlamaklı tüm dostlara yaslanıp ağlamak istersiniz belki sağlam bir omuza yada sağlam olmasada en azından dayanıklıdır acılara,şimdi özlem vardır belki yüreğinizin bir köşesinde belki gözyaşı belki hüzün belkide kocaman kahkaha durun dostlar tek başına olmaz paylaştıkça birileri azalır birileri artar.Yazmaya çok şey var aslında sizlere lakin kısıtlı vakit ve biriken işler izin vermez işte.Kucaklayın sizlere rüzgarla kucak dolusu sevgi gönderiyorum sanırım yeter herkese....
sAğOllAsInn abii
teşekkürler paylaşımın için..
Bunu sadece bir paylaşım olarak görmenize üzülürümSad
sen gerçek ve eşi bulunmaz bir dostsun keşke herkez senin gibi paylaşımcı olabilse, güvenebilse, bir yardım elim uzatmak için tıpkı senin gibi çırpınabilse,kanatlarının altına alabilecek kadar dost canlısı olabilse se se se...
umarım çoğalırızSmile teşekkürlerrr...en tatlı rüzgarlar yüreğimde esiverdi sayende bende sana kucak dolusu sevgiler yolluyorumSmileSmileSmileSmile
Hayatının her anında o güzel yüreğinde tatlı ve eşsiz rüzgarlar esmesini diliyorum ve yüzündeki sıcak gülümseme hiç kaybolmasın.Umut etmek herşeye dair en güzeli ve sıcak yürekler hep umut ederek yaşar çoğalır.
Dostluk hee

Baya içerlemişsin sen gurban
dostluk öle kolaymı belledin

töbee töbee dostluk zor iş
Derman_bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dostluk hee

Baya içerlemişsin sen gurban
dostluk öle kolaymı belledin

töbee töbee dostluk zor iş

Bir dostum der ki bizler zoru hemen imkansızı zamanla başarırız.;Wink
Çok doğru demiş o dostun
Genede imaknsızı başarmak için temkinli olmak şart eğitim şart

töbee töbee eğitim nerden çıkdı
Hayat ilginçtir Derman Bey bazen temkinsizce size çok daha güzellerini verir.
Sayfalar: 1 2