:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: dikkat beyler :) her kiza sulanmiyan sonunuz bole olmasin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
18 20 yaslar?nda bi ?ocuk club camias?ndan bi partiye gidio
falan filan bi iki kadeh bi?i i?iyo ?ok s?per bi hatun ?ocuu kesio
?ocukta bo? diil hatun yan?na gelio meraba meraba tan?s?olar
biraz sohbet ar?ndan ?ocua uyu?turucu bi hap verio sonrada hadi bize gidelim falan dio ?ocuk oki dio ??k?olar sabahleyin ?ocuk kendini buz dolu bi k?vetin i?inde buluo ?zerinde 112 yi ara yoksa
?l?rs?n die bi yaz? ?ocuk yan?na bak?o telsiz bi telefon al?o hemen ar?o tabi ??kan adama bulunduu durumu annat?o adam ?ocua sakin olmas?n? ve g??sunde bi yara olup olmad??n? soruo ?ocuk hay?r dio
falan peki s?rt?nda dio adam ?ocuk bak?o iki tane yar?k adam ?ocua tekrar k?vete girip bizi bekle dio ?ocuun b?brekleri s?km?sler
acil yard?m falan olay? bilio tabi uluslararas? bi?i falan die duydum
zaten profosyenelce yap?lm?? bi i? ve su aralar t?rkiyeyede gelmisler
san?r?m aman baylar u?kurlar? biras s?k? tutun ha
yuha Big Grin heuheuheuheuheu
evet yaa ders alınacak şeyy beylerrr kendinize gelin haaaa saol paylatıgın için
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuha Big Grin heuheuheuheuheu
bunun neres? kom?k yaa.. allah k?mseye vermes?n !!! tskler hat?rlatt?g?n ?c?n...
..............
tşkrler ....
ali özcan lam bizde bu taktikle bizim kızların gözlerini alak başkasına bakmasınlar Big Grin

geyik bi yana allah kimsenin başına vermesin.
Amin DiyelimSmile
Bu hikaye değiştirilip değiştirilip anlatılıyo Ya ben anlamadım arkadaş bunın orjinali hangisi. Hikayedeki ortak nokta küvet ve 112 olayı. Pek inandırıcı gelmedi bana.

Eğer böyle bir örgüt varsa kesinlikle organını caldıkları kişiyi yakalanmamak için sağ bırakmazlar. Ek olarak bide kızın evinde bırakıyorlar... o çok daha garip. Kız kimliğini de bırakmışmı bari evlenme işlemlerine başla diye.

Töbe yaa.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
haklısın
Sayfalar: 1 2