:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kurban Bayramı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Her Kurban Bayramında koyun kesilmeden kısa bir süre önce koyuna gidip baktığımı ve odama gidip gözyaşlarımı sel gibi akıttığımı,elimde koyun parası olsa o koyunu kurtarmak istediğimi aslında ve en az 6 ay ağzıma bir dirhem et koymadığımı ,eğer 6 aydan sonra da et yemeye kalksam koyunun şeker suratının aklıma geldiğini itiraf ediyorum.Confusedmiley17:
yasemin abla bu konuda yalnız diilsin desem:hihi bende babamların kesceği hayvancıkların iplerini gizlice çözüp kaçtığımı itiraf etsem:hihi 2.tekrarda suç üstü yakalanınca bidaa yaklaştırmıyolar beni hayvanın yanına.napalım...Allah yardımcıları olsun.üzülmemek lazımSad
Elimizden bi şey gelmiyor tatlım.onların da yaşama hakkı var, yazık değil mi? neşe içinde kırlarda koştursun zavallılar. inan ciddiyim. duyarlılığın için teşekkürler...Smile
paylasım için tsklerr
bende senin duyarlılığına teşekkür ederim yasemin ablam.hak weriyorum tabi üzülmene..
evet ya aynen vallah.asırı hayvanseveriz Big Grin ama napalım Allah bole ıstemış.bırde bu yonden bakmalıyız.