:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yok böyle bişe yaw
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
karşılıksız aşklara uyuz oluyom seversin seversin karşıtarafın ruhu duymaz daha doğrusu anlamazlıktan gelir
=) illa herkes sevicek die bise yokki..ask birazda imkansizca güzeldir..
ewet ama bi iki kere olunca güzel oluyor
ama haklısın da herkes sevimleli diye bi şey yok missbelaya katılıyom da sende karşılıksız seviyon senide karşılıksız sevenler var
banane yaww aşkımı istiyorum msn ye girmiş ben yoktum bide şeyy yapmış bend eşeytan tüyü var
İster tek Taraflı İster İkili Hepsinin Adı Aşk Hepsinde Aynı Hizada Acı Ve Mutluluk War Ama Aşıqım dionuz Uzuluyonuz Seviyorum Dionuz Aqlıyonuz ...

Aşk Mutluluk Deqilse Sevgi Acı veriyosa Neden Aşık Oluyoruz ve seviyoruz ...

Neden mi Çünkü ; ACI CEKMEYİ SEVİYORUZ...!! MR.@LinHoO
en güsel aşk zor olanmışBig GrinBig Grinbana bakmayın 2 haftada bir yeniden aşık oluyorum
oha yaniii iki haftaysa sen aşmışın kendini sende zor yok yani zora gelince değiş olmaz öle bn birini sefiorum ama o beni sefmiı acı gerçekten acııı çok üzgünüm
benim derdim acı değil ki umursanmamak herseferinde aynı şeyi söylüyorum ama bu sefer fena tutuldum
evet hep yanlış rotada ilerliyor bizim aşklar birde yön değiştirebilsek neyseki ben bunu yapabildimSmileSmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2