:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~(Adın İmkansız OLsun)~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MRg42752kopya.jpg

Nasıl Başladığını Bilmediğim Sevdamdın Benim. Nerde Nasıl Oldu Bilmiyorum, Yalan Bir Saatte Çıktın Karşıma

Önceleri Sendin Benim Sevgime El Açan Şimdi İse Ben Yalvarıyorum Sevgine. Hep Ulaşılamadın Yani Hep Uzaktın İşte Bu Yüzden Senin Adın İmkansız Olsun.

Öylesine Rüzgar Gibi Eser Giderdin Sandım Fazla Gitmedim Sevdanın Üstene, İçimde Hep Kaybetme Korkusu Vardı ve Herşeyi Tek Tek Kaybettim. Senide Gün Gelir Unuturum Zannettim. Olmadı Unuttukça Yeniden Hatırladım. Sen Bana Hep Uzaktın ve Sen Bir Şehir Gibi Yakınlaştıkça Kayboldun. Bu Yüzden Senin Adın İmkansız Olsun.

Ne Sen Bana Bir Kapı Açıyordun Nede Ben Kapıyı Kapatabiliyordum. İkimizde Geç KAlıyorduk Birbirimize Yada Ben Sana Erkendim. Hep Sustum Sadece Bir Cevap Bekledim Durdum Tüm Sorulara. Kestirip Atmanı SBeklerken Ne EVET Ne HAYIR Dedin. Bütün Yaşananların Anlamı Sendin. Sen Hep Uzak Şehirdin Benim İçin. Bir Türlü Bitmiyordu Yol ve Varamıyordum Şehrine.

İmkansızsın...!
Dedimya..
İşte Bu Yüzden Senin Adın

İ
M
K
A
N
S
I
Z
Olsun.
46546565463.gif
slm falan filan nabersin Big Grin
Sen oyle diyorsan olsun bakalım onun adı imkansız...Smile
Yüreğine mutluluk Ezberimsin...Smile
valla ezo doru sölemis, dicek bisi yok, süperrrr...SmileSmileSmile
.. Smile
her zaman en çok sevilenler imkansızlardır...
belki de imkansız olduklarındandır....

seversin alırsın karın olur...
seversin alamazsın KARA SEVDAn olur....

yüreğine sağlık kardeşim...
gönlünden güzellikler eksilmesin...
çok GûzeL (:

Yüregine sagLik Ezberim ..
Ne Sen Bana Bir Kapı Açıyordun Nede Ben Kapıyı Kapatabiliyordum. İkimizde Geç KAlıyorduk Birbirimize Yada Ben Sana Erkendim. Hep Sustum Sadece Bir Cevap Bekledim Durdum Tüm Sorulara. Kestirip Atmanı SBeklerken Ne EVET Ne HAYIR Dedin.

teşekkürler Smile