:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Içimdeki şeytanin Ensesindeyimmm:(:(:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İnsan için en önde gelen o altı harfli başlık Sağlık birde morale aç yaşarsın bu açlıkla kıvranırsın pili biten bi saat mecazlarında geçen zamanın arkasındasın sago harikalar diyarındasın anıların kabuslarımın alevleriyle yansın karamsar gökyüzümden yıldızımsa kaysın ceremin canını trafik alsın Vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlarım için ......... kader utansın
Yeryüzüne tohum gibi saçmışım ölüleri izini dünyayı vurmuş binlerce insanın külleri Dünya söyle senin hamurun benmiyim neler yaptınki benimle geleceğime küsenmi benmiyim depremlermi aldı can ? canına kıyan masumlarmı ? zerzelişte bütün gönüller durup dururken yıkılan evlermi neyine güveneyim ? bir damla umut at tarlama bende doğan güneşle ümitlenip şarkılarımı söyleyeyim sana yada ipsiz kuyunun dibine inip karanlıktan öleyim ben bu dünyada zaten masum bir köleyim her güne ayrı bir renk getir dünya sessiz çığlık atanlara yürek dünya söyle ne yaptın bizimle sadece oyuncak birer bebek . Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim. Sayhaa Buran Amilim Benim İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim Destur De Breh!! Berduşa Name Yakma Çek Git İlerle Milim Milim.
PESİMİST_4_MELANKOLİKK
way be ne sacma yaziii