:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir cana kıymak bu kadar kolay mı ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Çinde 60-70$ karşılığı 2-4 aylık bebekler aldırılıyor..
Herşey bu kadara basit mi ya..
Bir cana kıymak bu kadar kolay mı ..

1

a08zz.jpg

2

b03og.jpg

3
g06vs.jpg

4
i00dq.jpg

5
pic323914mf.jpg

yazık ya hiç mi vicdan yok....
5-10 dk'lık zevk için sonunu düşünmeden ilişkiye giriyorlar sonradan böle cennet kokan çocukları öldürüyorlar kusura bakmayın arkadaşlar yanlış bir kelime telafuz ettiysem özür diliyorum ama benim en hassas oldugum konudur çocuklar... tekrar özür...SadSadSadSadSad
yok kerdeş haklısın ...
az bile gelir bu millete bu sözler..
allah akıl fikir versin bu insanlara ...
paylaşım için tşk
intractablechild Adlı Kullanıcıdan Alıntı:5-10 dk'lık zevk için sonunu düşünmeden ilişkiye giriyorlar sonradan böle cennet kokan çocukları öldürüyorlar kusura bakmayın arkadaşlar yanlış bir kelime telafuz ettiysem özür diliyorum ama benim en hassas oldugum konudur çocuklar... tekrar özür...SadSadSadSadSad

walla kardes bence kımse kusura bakmaması lasımm yanı iyi laf ettın bence...
ya iştee iğrencler ya alah bunları yapanlarınn
allah yapacagını bilir kendilerininde çocukları var kendisine yapılmasını istemediklerini heden başkalarına yapıyorlar ki Sadpaylaşımın için tşkler
yazıklar olsun bunlara...insan değil hayvan bile olamazlar...
İnsanlıktan Nasibini almamış kişiler bunlar hayvan bile diyemiyorum bu yaratıklara Sad
ana baba suçlu sonucun böle olucağını biliyorlar yinede korunmuyolar
çinlile için cana kıymak hiç bişe değil onlar 3 4 kuruşa anasını bile satar pis çinliler nefretimsiniz olum siz

okan sende nefretim oldun o c.k. nin ağzına sıçarım kimse o bırakıcaksın onu kedi gibi kız sevilir mi aşkım.lütfennn.:'(:'(
Sayfalar: 1 2