:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ezomun kardeşiyim ..aranıza hoşgeldimmi acaba ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
selam abilerim,ablalarım yaşıtlarım ve benden küçük gençlik SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
şuan itibarı ile aranıza katılmış bulunmaktayım ...ezonunuzun kardeşiyim ..Smile
gerçi, ablam kızacak olabilir lakin ben şansımı denemek istedim ..inş..kızmaz ya ..
korkmaya başladım sanki ..

umarım hoşgelmişimdirSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
korkma korkma tatlim, ablan hic bisicik demez yawSmileSmile bu arada aramizada hosgeldin canim..SmileSmileSmile
yok yok kızmaz
duygusuzlamak herkesin hakkıBig Grin
hosgeldin bakalımWink
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:korkma korkma tatlim, ablan hic bisicik demez yawSmileSmile bu arada aramizada hosgeldin canim..SmileSmileSmile
kızmaz demi ben kendimi garatiye alayım dedim Smile
hoşbulduk nehir
ezocum kısmaz
hoşgeldin canım
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok kızmaz
duygusuzlamak herkesin hakkıBig Grin
hosgeldin bakalımWink
imşallah kızmaz ..Confusedmiley18:
yoksa durum vahim gibi Smilellahım kory yarrabbim beni ablişkomun gazabından Smile
amin
evet çok doğru sölüyorsun benimde hakkım dıygusuzlaşmak ..Smile
hoşbuldum Smile
özgecan sen yandın bak ösgeyle konustun diye kesin kızar sana ablanBig GrinBig Grin
Alıntı:[b]imşallah kızmaz ..Confusedmiley18:
yoksa durum vahim gibi Smilellahım kory yarrabbim beni ablişkomun gazabından Smile
amin
evet çok doğru sölüyorsun benimde hakkım dıygusuzlaşmak ..Smile
hoşbuldum Smile
[/b]

[b]kızarsa bana soleBig GrinBig Grin
[/b]
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ezocum kısmaz
hoşgeldin canım
inşallah canım yaSad
hem benim adımda özgeeeeeeSmile
sen beni korursun demi ..
hobulduk canım
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b]kızarsa bana soleBig GrinBig Grin[/b]
saklarsan beni gelirim valla Smile:yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34