:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ))((yaşamak Güzel şey))((
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
dysphoric_melek_2.jpg
Sevdayı yaşatmak çok zor, peki ya ayrılık… İşte o sevdayı yaşatmaktanda zor… Gitmiştir “o” seni en kötü saniyelerin, saatlerin acımasız kollarına bırakmıştır. Gecedir, soğuktur iliklerine kadar üşürsün. Ama onsuzluktan yalnızlıktan üşürsün! Gözün hiç çalmayacak telefondadır, telefondan bile ses çıkmaz tıpkı kendin gibi… Yapayalnızsındır… Gecelerini iki biraya, uyku haplarına ve bir paket sigaraya teslim edersin. Uyuyup bir daha uyanmamak için Tanrı’ya son kez yalvarırsın. Ama nafile…Uyandığında yeni bir gün başlamıştır dışarıda, herkes yeni heyecanlara, yeni umutlara yelken açmıştır… Güneş bile sokakta mendil satan çocuğu ısıtmak için sanki daha çok çaba harcıyor gibidir…! Ya sen…?
Sen buz gibisindir…Bütün heyecanların, umutların sevgiliyle beraber sonsuz dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkmıştır artık… Bir sigara yakıp ağlarsın yitirdiklerine. Sanki her şeyi onunla beraber kazanmış ve onunla beraber kaybetmişsindir…
Aynaya bakarsın inanamazsın! Bu ben olamam diye sayıklamaya başlarsın. Neden ben neden sözleri evinin boş duvarlarına oradanda tekrar senin yüzüne çarpar… Sonra makası alır ve saçlarını kesmeye başlarsın… Aklından şunlar geçer; Sen en çok saçlarımı severdin, artık yoksun, artık ellerin saçlarımı okşamayacak… O zaman en çok bu yakışır der ve ağlayarak hiç acımadan saçlarını kesmeye devam edersin…
Her şey bitmiştir artık senin için yada sen öyle görüyorsundur… Ölmeyi düşünürsün günlerce, bir yığın intihar planları yaparsın. Yarı ölü gibi yaşamaktansa ölmek daha iyidir dersin ama kopamazsın bu hayattan… Zehirli zamanlara yenik düşmüşsündür… Ne ölmeyi nede yaşamayı beceremiyorsundur, bir bataktasındır…Ama yinede küçücük bir umut vardır…
Günün birinde uyandığında belki bir gün dersin ve kendini sokağa, insanların arasına, kalabalığa bırakırsın… Yeni acılara, yeni umutlara, yeni aşklara doğru… Kulağında Nazım Ustanın sözleri çınlar “yaşamak güzel şey be kardeşim”…..
CEYDA
kankides_yankilerrrr_firatbilgin_olum-ask.jpg
cok güzelmis tesekkürler..emegine ve yüregine saglik cnm...SmileSmile
paylaşım için teşekkürler canımcım
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok güzelmis tesekkürler..emegine ve yüregine saglik cnm...SmileSmile
TEŞEKKÜRLER CANIM BENIM BEÄžENMENE SEVİNDİM:k: Confusedmiley17: :k:
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:paylaşım için teşekkürler canımcım
:k: Confusedmiley17: :k: SAÄžOL CANIM BENIM:k: Confusedmiley17: :k: