:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Senden öğrendim ..iyiki Varsin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
3ib1.jpg

Hayatımda ilk önce SEVMEYİ ögrendim çünkü sevdikçe kendimi hisssettiğimi gördüm.

AFFETMENİN ne oldugunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm. Bir gün geçmişime baktığımda

PİŞMANLIÄžIMDAN üzülmedigimi gördüm, bunları ben yasadım çünkü..

Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık.

Aslında BANA DEÄžER VEREN İNSANLARIN çok yakınımda olduğunu fakat gözlerimin hep uzaklarda olduğunu anladım.

Birisini kırdıktan sonra ÖZÜR DİLEMENİN aslında beni ben yaptığını anladım.

SEN BENİM İÇİN ÖNEMLİSİN kelimesinin verebilecek en büyük hediye oldugunu buldum.

Bir yerden sonra KELİMELERİN mana ifade etmedigini biliyorum.

MUTLU OLMANIN aslında bir kedinin güzel bir anını yakalamak kadar basit oldugunu anladım.

KAÇIRDIÄžIM FIRSATLARIN aslında bana yeni fırsatlar yarattığını gördüm. Yıldızların benim için parladığını görmeyen gözlerimin, günü geldi

HAYATIMDAN KAYAN YILDIZLARIN gömüldügü maziyi unutması gerektiğini anladım.

GÖZLERIN kelimelerden daha önemli olduğunu ve yalan söyleyemediklerini biliyorum.

Hayatımda YANIMDA GÖRMEK istediklerimi yanimda göreceğim, çünkü onların bana değer verdiklerini biliyorum.

TELEFONUN tuşlarına üzüntünün, mutluluğun, yıkıntının sığdığını gördüm.

YAŞAMIN YAŞAMAYA DEÄžER OLDUÄžUNU VE İSTERSEM MUTLU OLACAÄžIMI ÖGRENDIM!!..
ylnzlk4ozaq9tp2ye5.jpg

Nahoş gecelere gebeyim...

Hic bir dil barındıramaz içimdeki tarifsiz sızının kelimelerini ve hiç bir ağıt dillendiremez serzenişimi.!

Saklı Kentim..! / Gizli bahçem..! / Sevdiğim..!

Kabulsüz bir dua vaktindeyim!

Geceler yastıgımda_! Ölümemi susadım "sana"mı bilmiyorum_?

Kanamalı bir yara..
Gözlerimdekiler yansımalı..
Susuyor sevda..
Kendini sen yerine koyan yosma gecelerle birlik olmuş..
Haykırıyor yokluğunu içime saplayarak...

Gittikce gömülüyorum yalnızlığa, küle soyundu icimdeki yangın..
çok güzel bir şiir aslında hepimizin unuttuğu yada aslında hiç öğrenemediği şeyler bunnar teşekkürederiz...
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel bir şiir aslında hepimizin unuttuğu yada aslında hiç öğrenemediği şeyler bunnar teşekkürederiz...
kesinlikle doğru lakin unutmadık ,untturdular..onlar bize biz onlara ...
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel bir şiir aslında hepimizin unuttuğu yada aslında hiç öğrenemediği şeyler bunnar teşekkürederiz...
ben teşekkür ederim arkadaşım ...
arada unutmayanlarda vardır değilmi :?
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesinlikle doğru lakin unutmadık ,untturdular..onlar bize biz onlara ...
unutma ezom unutma unutturanlara inat hatırla bazen ...kanunları çiğne..
olması gereken bu diye düşünme ..sen kendini nbekadar olmaza koşanrsan hayatta sana olmaz olarak görünecek ..bunu unutma:!
yasak demiyelim istersen onlara ...istek desek daha doğru olur...
ve bazı istekler yerinde kararlar doğurur...ve doğrular kaçılınmaz olanlardır....
tamam ezom sen en iyisi ni bilirsin diyorum SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
SmileSmileSmileSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmileSmile:Smile
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
pes etmedim sadece tamam dedim şimdilik yani Smile
Sayfalar: 1 2