:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gelirsen Sadece Kendini Getir Bana
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif040920mushroms1mv.gif

GELİRSEN
Gelirsen, pırıl pırıl bakışlarınla gelmelisin ve mutluluğu asarak sol omzuna… Kinden, nefretten her türden tuzaktan arınarak çıkmalısın yola. Hayatı taşıyacak kadar yürekli olmalı küçük parmakların, avuçlarının içi ise her dem ıslak… Gelirsen, parçalayıp yeni bir evren yaratama için tek bir yıldız getirmelisin bana.
Gelirsen, gözlerini getirmelisin, içlerinde şatolar yapıp kaybolacağım kadar engin gözbebeklerini de almalısın yanına…
Gelirsen, bir ceylanı bile kıskançlık intiharlarına sürükleyecek o nefis süzülüşlerini getirmelisin bana... Yürek titreten gülüşlerini de almalın yanına. Ve akmalısın yüreğime daha ilk sözcük için hazırlık yaptığım anda…
Tanrının şaheserlerinden olan o öpülesi dudaklarınla gelmelisin ve ardında bıraktığın sözcüklerin tümünü silerek hafızandan. Acıyı bal eylemeyi bilerek gelmelisin ve hesapsızlıkların bile hesabını yapmadan çıkmalısın karşıma… Güneşi getirmelisin gelirsen. Karanlıkların üzerine çullanmalıyız seninle ve içimize gömmeliyiz güneşimizi. Hayatla başa çıkabilecek kadar sert, en küçük bir kırılmada parçalanacak kadar yumuşacık bir yürekle gelmelisin bana… Gelirsen, minicik öykülerinle gelmelisin. Bir kedi kadar sessiz, bir kaplan kadar yırtıcı olmalısın yola çıktığın andan itibaren. Pervasız bir gezgini limana bağlayacak kadar keskin zekanla gelmelisin bana ve ben senin beyninin içinde kurmalıyım yatak odamı… Seni dinleme zevkini getirmelisin bana, dudaklarından dökülen her sözcüğü içmeliyim… Anlam yüklü olmalı yine söylediklerin… O kısacık ıslak saçlarınla gel gelirsen… Ve içinden topladığın kır çiçeklerini ver bana. Bir tabak sıcak çorba getir eğer sabah gelirsen, yanında bir bardak çay ve sigarayı unutmayarak… İçinden sessizce süzülen nehirlerini getir bana… Utangaçlıklarını, sokulganlıkları, çılgınlıklarını da yoldaş yaparak gel bana… Biliyorum… Yine kendimi tutamadım ve uzattım... Olsun... Aldırma sen sakın...
Gelirsen, sadece kendini getir bana…

İçimin tüm kırıntılarını bir kenara bıraktım,tam şimdi..Düşünmemiş,hayal etmemiş kabul ediyorum kendimi..Bir daha hiç uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. Ölsem,mezarım küçücük olacak,üzerime attığınız güller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum..

İtiraf etmeliyim,sarı rengi sevmiyorum! Mavinin derinliğine hiç uymuyor sarı,ve ne için yanyanalar bilmiyorum..Anlayamıyorum,benim rengim ne? Kendimi siyah beyaz bir film gibi hissediyorum.. Tüm bildiklerimi,hiç öğrenilmemiş kabul ediyorum şimdi.. Hayata baştan başlıyorum,ve kendime sonu olmayan bir yol çiziyorum! Zamanı olmasın doğduğum günün..Önemi yok..Ölümüm zamanlı olsun,bir tek bunu istiyorum.. Ben öldüğümde kimse ağlamasın diye dualar ediyorum..

Aşk denen eğlenceli hayal kırıklıkları bütününe gelince.. Aşık olmayı istemiyorum.. Çünkü aşk,çarpanlara ayırmaktan öte bir kavram..Aşk,sevgileri ayrıştırmak oluyor,öğrendiğim formüller yetmiyor aşık olmaya.. Olduğum yerde kalıyorum..Aşk bana hiç mi hiç yakışmıyor,biliyorum..

Benim yalnızlıktan yapılmış küçük bir kalbim var..Ben orada kalıyorum.. Ziyaretçim olmuyor,ve bundan memnunum aslında.. Her yerde biraz kendimden bırakıyorum..

Günüm gece olduğunda ise;

Alıyorum elime kalemi,
Ve tüm yalnızlığımı
Delicesine YALANLIYORUM!!
Aşk istiyorum,AŞK!!
Yalnızlıktan korkuyorum,anlıyor musun?

Ben geceleri hep yalan söylüyorum..
Ve bu gece,
Seni hiç mi hiç sevmiyorum..

Yalnızlıktan korkuyorum..
mekansizzrq5.jpg

Mutsuzum, en az senin kadar yalnızım.
Azım, çoğalamıyorum.
Koşup gelmek istiyorum yanına, gelemiyorum.
Bir yangının tam ortasında bu kalbim.
Kor halindeyim.
Her saniye, her dakika ve her saat yanıyorum.
Sonra yavaş yavaş sönüyor, dumanımı savuruyorum.
Güne ve geceye karışıyorum.

En az senin kadar yalnızım, kalbim gibi soğuk.
Kalkamıyorum,
Doğrulamıyorum.
En az senin kadar köhneyim.
Senin kadar yaşlıyım daha yolun yarısına gelmeden.

Bir başkasının biçimine bürünmek bu olsa gerek.
Sevmek mi dersin buna.
En az senin kadar sorgusuz
Ve bir o kadar cevapsızım.
27bl3de7.jpg

Unuttum o güzeL günLeri, maziye gömdüm o ümitLeri terkettim bıraktım seni daLgaLara kapıLıyorum ben tutkuyu gördüm gözLerinde şevkati sezdim eLLerinde yeLken açtım denizLere rüzgara tesLim oLuyorum ben...
süpersiniz yaaa nettiniz böle harikaydı ezoo senin şiirlerde yaşamsensin seninkilerde muhteşemdi yüreğinize sağlık arkadaşlar Smile
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süpersiniz yaaa nettiniz böle harikaydı ezoo senin şiirlerde yaşamsensin seninkilerde muhteşemdi yüreğinize sağlık arkadaşlar Smile
SAÄžOLASIN CANIMCIM BEÄžENMİŞ OLMAN BENİ ÇOOOOOOOOOOOK MUTLU ETTİ SENDE GEL KIZ ARAMIZA Smile
yzszoh8.jpg

acımasız hayatın acımasız yanındayım
sağında solundayım... önüm arkan SOBE
ebe beni bulma bu sefer
bu son oyunda kaybetmek istemiyorum
son oluşunun hatrına bu sefer beni bulma
sesin kulaklarımda, beni yenmenin mutluluğunu fısıldıyorsun haykıran sesinle

YAPMA...
yankıları beynimde
yenilgilerim...
umrumda değil kazanamadıklarım. kazandıklarım avcumda
açamadım, kaçacaklar sandım
erittim,yokettim,incik bir burukluk gözlerimde

DÜŞTÜM...
bir ara düştüm yokluğunun zamanındaydı sanırım
geç kaldın sandım.

sapsarı bir kırmızılık

ATEŞTEYİM...
alevler yükseliyor beynimde
öldürmek istiyorum pislik saçanları
kırıp,dökmek istiyorum kandıran cansızları
yumruklamak güzel olurdu yorulmadan
İŞKENCE...

bana el kol hareketleri yapma
duyduklarım morarttı zaten hislerimi

sana yeter dedim...

aşağılamayı kes, söylediklerin çok saçma
beynimdeki sertliği nasıl yansıtabilirim satırlara

karamsarlık mı bu acaba?

anladın mı? bulabildin mi soruların anlamını?
çözdün mü benden önce kendi sorularını

SORUNLAR VE SORULAR
CEVAPSIZ VE ÇÖZÜMSÜZ
SUS...

çaktırma hiçliğini düşmedin
yükselll !!! şimdi

tamam devam et yanındayım
basitleşti ama anlamadığım anlatılamazki
kullanılan malzeme ek****
sözler kısıtlı sınırsızlıkiçinde
bu kadarı dökülüyor dilime

bitti yarımmış gibi sanki !!!!
Smile gelmmiiim beee izlemek okumak daha süper Wink Smile
off ya ezo süper şiirler şeker yaaaa nerden buluon Sad bu şiiri bayıldım bittim Sad
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süpersiniz yaaa nettiniz böle harikaydı ezoo senin şiirlerde yaşamsensin seninkilerde muhteşemdi yüreğinize sağlık arkadaşlar Smile
sağolasın kardeş beğenm,iş olmana bende sevindim Smile
Sayfalar: 1 2