:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Acılarım Sana Emanet , BEn Gidiyorum ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Acılarım sana emanet ben gidiyorum…

Ve onunla karşılaştım karanlığın en asi anında…
Çırılçıplak bir suskunluğu ve dokunulmamış tozlu rafa kaldırılmış bir yalnızlığı vardı…

Ve konuştum…
Ne kadar dokunursan dokun, ne kadar sararsan sar iyileşemeyen bir yaraya tutsak kalmış gibiydi…
Gitmek ister gibi konuşuyordu. Uzaklara hem de çok uzaklara…
Ama bacaklarının yüreğinin ağırlığını taşıyamayacağından korkuyordu…

Bağ bozumu sonrası mevsimi yaşar gibiydi ruhu…
Heyecanlarını doğduğu gün annesinin gözyaşlarına bırakmış,
ruhunu ise babasının son nefesine emanet etmiş gibiydi…

Ruhunu geceye saklayıp, gündüzlerden kaçar mısın?
Söylesene hayatla dalgamı geçersin? Yoksa hayat mı seninle dalga geçer? …

Gecenin renginde, hilalin koynunda doğduğunda kaybettiğin denizkızını bekler misin? Her sabah denize onun gelmesi için umut atar mısın?
Yoksa sen masallara inanmayanlardan mısın?

Zamanın bir yerinde bir melek göz kırpmış yamalı geceye, asi ruhunu bir buseyle alıp kaçırmış…

Her şey zamanın bir yerinde soru işaretleriyle yaşanıyor. Bazen anlamsız görünen şeyler hayatımızın en anlamlı anı oluveriyor…

ruhunun zindanlarına ulaşmayı denedim,
hani olurda ulaşırsam senin için Allah’tan bir melek dileyecektim.
Kanayan yaralarının kapanması için…
Bir avuç huzur bırakması için avuçlarına
sahi bir avuç huzurla yetinebilir misin?
Giderken arkandan bakmadıysam sanmaki üzülmedim sanmaki yanmadım yerlere diz çöküp ağlamadıysam sanma kahrolmadım... her adım yürüyüşün yüreğimi yaktı artik geri dönülmeyen bir yoldaydın ve gelmişti ayrılık vakti... eller gibi gözlerimden yaş akmadıysa, dağlara taşlara adını yazmadımsa sanmaki bir hevesti gelip geçti. biliyomusun gözümden akan yaşlar yanağımı değilde yüreğimi deldi de deşti... hani biraz inanç olsaydı bende gitmeyeceğini bilseydim yani kapında inanki köle olurdum ayaklarına kapanır gitme derdim... ama değmezdin biliyorum.. sen zaten yolunu çizmiştin ve sadece ayrılığı bırakmıştın hediye olarak... ne zamam hüzünlü bir şarkı dinlesem yaşadığım herşey gözümün önüne geliyor ne güzel başlamıştı herşey ayrılık yoktu mutlu olacaktık hadi şimdi bana söyle ben ağlamayımda kim ağlasın gece gündüz kim sızlasın... eğer görünmüyosa belli etmiyorsam acı çektiğimi gurur diyelim fark edermiydi yerlerde sürünsem ayağına kapanıp gitme desem sen sevmek nedir bilirmisin göz yaşı nedir bilirmisin... giden sendin kalan ben mutlumusun şimdi zafer senin....

TŞKLER EMREHAN GÜZEL PAYLAŞIMDI ..
YÜREGİNE VE EMEGİNE SAGLIK...
Gözlerine Sağlık Hilal ..
Dert görmesinler ..
Senin yazında çok güzeldii ..

Zaferler Hepimizin Olsun ..