:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Uyus Oluorum bogmak istiorum..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Kendini hep yüksekde görüüp ii görüp diger insanlari asagilayanlara gicik olurum..hatta bogasimm gelirr nefrett ederim öle insanlardan..bos laff yapar bitek ölelerinin agzi...AngryAngry
ya siz siz gicik olmazmisiniz??
Birde bu Sitede Var O dediğinde Boş Boş Konuşuyor Sadece.. Aynen Boğmak İstiyorum Senin Gibi..Big Grin
bende bende aynen ona gıcık oluyom görümceee yav bide şöle su üstüne çıkanlarada gıcık oluyorummmmm SadSadSadhelede kendini bişey sanıp etrafa tehdit savuanlar iğrenççççç SadSadSad
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birde bu Sitede Var O dediğinde Boş Boş Konuşuyor Sadece.. Aynen Boğmak İstiyorum Senin Gibi..Big Grin

Hasan aßi bu konuyu ztn bu forumda bise okudukdan sonra acmak istedimm ve gercektende bu kdr uyuss olamass insanlar..
bende olelerine uyus olurum
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hasan aßi bu konuyu ztn bu forumda bise okudukdan sonra acmak istedimm ve gercektende bu kdr uyuss olamass insanlar..

Hı hı.. Katılıyorum sana.. Sanırım Aynı Kişiden Bahsediyoruz... Wink
ßendede kim sizi nie uyus etti anLamadım Wink
katılıyorum, bende acaip uyuz oluyorum......
ßeNDe öLe KeNDiNi ßeeNMi$, KeNDiNi ßi$y SaNanLardan NeFReT eDiYoRM..
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hı hı.. Katılıyorum sana.. Sanırım Aynı Kişiden Bahsediyoruz... Wink

ßencede ayni kisiden bahsedirouz a´ma ölelerinin anlamaya kapesitesi yetmez oyüzden bizz bosa uyus olup duruoruss...Angry
Sayfalar: 1 2