:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen,Sen..! €vet Sen.. Sana Diyorum Sana..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Gözüne kapat.. Sadece Hisset yazdıklarımı..
Buna hakkım var..Hem senin İçin hemde bu acizane varlığım için.. İyi Oku ve dinle.. Sana diyorum evet sana gözleri ile beni büyüleyen, kalbi melek sana diyorum..
Yazdıklarımı iyi dinle ve oku..
Her Cümleler sana, Sana dair yalnız senin için..Hisset beni, Ben ol bir kere.. Beni kendi yerine koy..
Evet Bu yazdıklarımın şahaseri sensin..! Senin varlığın ve iç karartan o masum Güzelliğin.. .
Güzelliğin Canımı yakıyor.. Masumluğun her gün beni benden alıyor götürüyor papatya diyarlarına.. Su veriyorum ve topraklarla besliyorum senin gün gün.. Sana sevgimi açsam başaramıyorum..
Diyemiyorum sana..
Gülme bana tebessüm gösterme Lütfen..Herşeyim sende gizli ve varlığımın sebebi sensin..
Bak €zberimsin ne diyor ;
Seni sevdiğini haykırıyor.. Bağırıyor, Çağırıyor senin haberin olmadan sana sevgisini haykırıyor.. Sen bilmeden, hiç hissetmeden o sana olan duygularından.. Evet herşey senin için söylüyor.. Mısralarında ve ufacık bir sözünde hep sen varsın.. Şarkılarında seni söylüyor.. Nakaratları yalnız senin için tekrarlıyor.. Sırf senin için..! Gözleri hep seni arıyor ve hiçbir kimseye bakamıyor..Yoksa bu aşk mı.. Kendine anlam, Bir Çağre, Bir mana bulamıyor ki.. Seviyor, Seviyor seviyor..
Sevmek ;
O iç karartan güzelliğiyle bir olmak..Ve Seninle hayat bulmak geçmişine..

Evet..!
Sen..
Sana diyorum sana..
Ben değilim deme.. O sensin çünkü.. Şuan tam karşımdaki tüm bu güzellikler, tüm benliğim senin ellerinde.. Ver elini hadi ne olursun.. Bunu ancak böyle isteyebilirim.. Dahası yok..! Hadi, hadi uzat ver elini.. Çıldırmak üzere olan ben..! Hadi kurtar beni.. Seni istemekte sadece seni.. O da senin ellerinde.. Yarınlarıma umut, Geleceğime neşe, Dünyama onur olmaya ne dersin..?
Hadi uzat versene elini..
Sen,Sen..! €vet Sen.. Sana Diyorum Sana..
[SES]http://www.zekaitunca.com/demo_arsivi/zekai_tunca_seni_asksiz_birakmam.mp3[/SES]
/...€zBeRimSin...\
02:00
07.04.07
Gece boyunca devam etti ruhumdaki deli fırtına.Bir kere sevmişim seni,durmuyor dilim.Sağanak yağmur gibi coşuyorum,taşıyorum,sana koşuyorum...SENİ SEVİYORUM.

Yangın yeri şu anda yüreğim.Ellerinde tutuşan bir alev oldum.Acil olarak istiyorum seni hep.Zaten aşkımızın kalp atışlarıda yükseldi.Tam zevkin doruğundayız."Yaşam destek ünitesi"lazım olabilir geceleri bana.Senin elinden tabii ki.Eğer bir gün yağmurda ıslanıp gelirsem yanına SIRILSIKLAM….

ve çocuk gibi konuşmaya başlarsam değdir dudaklarını dudaklarıma dilsiz ellerinle sarmala sar beni..Aşka dair ne varsa şarkılardadır diyorum,kapatıp gözlerimi dinliyorum ,seni çağırıyorum,sana koşuyorum SENİ SEVİYORUM…

Kaç fırtınalar atlattı bu yürek, kaç yangınlar geçirdi.Ama şu anda fırtınaların en delisini,en tatlısını,en güzelini buldu ve bırakmaya hiç niyeti yok Fırtınanın içinde kalmış,kolu kanadı kırık,küçük bir serçe gibi uçuyorum ,konuyorum,sana koşuyorum&SENİ SEVİYORUM…

Senin hatırına dönüyor bu dünya,senin için,aşkımız için dönüyor sende biliyorsun bunu.Sensiz tadı tuzu yok hayatın,sensiz duruyor bu dünya,gönlüm talan,yüreğim viran,deli fırtınanın içindeyim şu an,üşüyorum,donuyorum,gücüm tükeniyor,yoruluyorum,seni arıyorum,sana geliyorum,SENİ SEVİYORUM…

Akıp gelen su gibi seviyorum seni..Sevdam gizli kaldı gece yağmurunda,farzet ki çağlar ötesi,farzet ki insan yüzü görmemiş yani kirlenmemiş,temiz,tertemiz gönlüm gibi,sevgim gibi,sana olan aşkım gibi,yürüyorum ,koşuyorum nice engeller aşıyorum,seni arıyorum,SENİ SEVİYORUM…

Sensiz,geceleri nikotin yağıyor usul usul ciğerlerime ve kapalı yerde kalma korkusu başlıyor bende ..Atıyorum kendimi sokaklara, sabaha doğru,ömrümün en kısa,ömrümün en uzun,ömrümün en çocuk,ömrümün en ihtiyar yolunu koşuyorum,sana geliyorum,sevgi kokuyorsun sonunda,kendimi buluyorum bedeninde,sevgiyi teninde buluyorum SENİ SEVİYORUM…

Tanrının Kırbacı her gece yüzümü kırbaçlıyor..Ama ben yine seni anıyorum,andıkça kırbaçlanıyorum.Vazgeçemiyorum senden,paylaşamıyorum seni.Ağlamak yakışmaz ama ,artık ağlıyorum.Seni bir serçenin gözyaşları kadar çok ama çok seviyorum.Hani serçeler ağladıklarında ölürlermiş ya,son bir nefes alıyorum,veriyorum,alıyorum ,veriyorum ve ÜÇ LAF EDİYORUM..ÜÇÜNDE DE

SENİ ÇOK SEVİYORUM...

Teşekkürler bu güzel anlamlı ve bi o kadar da hisli yazılmış yazın için ...
Sokulmak istiyorum kollarına Bir gitar sesi ile Gecenin karanlığında Boşalan ellerimin teri soğumadan Beni bırakma diye.. Bağırmak istiyorum.. Koşmak istiyorum şehrin sokaklarında Ansızın durup gözü yaşlı vitrin camlarından yıldızlara bakıp Bağırmak istiyorum... Düşlerime bağırmak istiyorum...

RiCa ederim Gül.. Beğenmene Çok Sevindim.. Bu yazıya Bu kadar GüzeL bir cevap olamazdı.. Gerçekten harika.. Yüreğine Sağlık Seninde..

Sevgiler...
Vay be süper olmuş hee ..
Yüreğine sağlık kardeşim..
Teşekkür Ederim Canım Kardeşim..! Beğenmene Çok Sevindim..
Yürekler Bir Olsun..
Yürek bir zaten canım kardesim Wink
Bu Yürekler Hiç Solmasın.. GüzeL Yüreklere Canım Feda.....
harikaaaaaaaaaa
tek kelime muhteşem
ellerinize sağlık....
Sayfalar: 1 2 3