:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sensiz Yaşayamayacağımı Anla Artık!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
_MISSING_YOU_.jpg
Sensiz yaşayamayacağımı anla artık
Gözlerimden bu düşünceleri al artık ne olur…
Kaybolan zamanların ardından bakıyoruz sadece…Hadi artık,
geçip giden zamana ayak uyduralım…
Tut ellerimden de beraber yol alalım…
Bir daha geçen zaman dönebilme şansımız yok, bilmiyorsun sanırım…
Bilmiyorsun ki bu kadar uzaksın zamandan…
Hayallerim sönük, yaşamaya çalışırken ben… Sen nerelerdesin…
Uzun zaman oldu dokunmayalı sana…
Senden bekliyorum artık, sen uzat bu seferde özlem dolu olmasını umduğum ellerini…
Çıldırmak üzereyim…
Dursun zaman, konuşmasın kimse, görmesin yalan gözler,
sussun bütün insanlar, sadece…..
Sadece sen konuş… Seni seviyorum de…
Yeniden yeşersin, yeniden can bulsun dünya(m)… Hadi…
Yüreğimden can koparıyorlar sanki…
Lütfen tut ellerimden artık…Yoruldum çok….
Sensiz yaşayamayacağımı anla artık…
Sev beni… Ömrümü serdim ayaklarının altına sadece sev beni…
Tuttum ellerinde bak gözlerime ve dinle beni;

Seni öyle seveceğim ki sevgilim, Bütün olumsuzluklara karşı çıkarak...
Senin korkularına gülücükler atarak... Tüm insanlara örnek olarak kalacak.
Gözlerimde bütün iklimleri yaşatarak. Ilık,nemli rüzgarlarla tenini okşayarak. Yeryüzünde tüm sevgileri kıskandıracak kadar. Neden,niçin diye hiçbir sebep olmayacak... Yaralarını,hatalarını öpüşlerimle kapatarak... Sadece sevgimi ve seni koruyarak... Dünyada fırtınalar koparacak kadar.

Bazende senin için görünmez olarak... Gitmek istediğin yollara ışık tutarak....
Her ihtiyacın olduğunda koşup,sığınabileceğin kadar. Senin bile hayrete düşüp inanamayacağın kadar... Bu sevgiyle adın hep anılacak. Gözlerin mutluluk dolacak. Seni öyle seveceğim ki sevgilim, Benim adım sevgi olana kadar...

Teşekkürler GüL.. Yüreğine Sağlık...
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tuttum ellerinde bak gözlerime ve dinle beni;

Seni öyle seveceğim ki sevgilim, Bütün olumsuzluklara karşı çıkarak...
Senin korkularına gülücükler atarak... Tüm insanlara örnek olarak kalacak.
Gözlerimde bütün iklimleri yaşatarak. Ilık,nemli rüzgarlarla tenini okşayarak. Yeryüzünde tüm sevgileri kıskandıracak kadar. Neden,niçin diye hiçbir sebep olmayacak... Yaralarını,hatalarını öpüşlerimle kapatarak... Sadece sevgimi ve seni koruyarak... Dünyada fırtınalar koparacak kadar.

Bazende senin için görünmez olarak... Gitmek istediğin yollara ışık tutarak....
Her ihtiyacın olduğunda koşup,sığınabileceğin kadar. Senin bile hayrete düşüp inanamayacağın kadar... Bu sevgiyle adın hep anılacak. Gözlerin mutluluk dolacak. Seni öyle seveceğim ki sevgilim, Benim adım sevgi olana kadar...

Teşekkürler GüL.. Yüreğine Sağlık...
Tuttum ellerinden ve dinliyorum seni .bana sevgi sensin diyor gözlerin ..bir çıkmaz sokakta kaybetmişken yolumu bana bak beni duy der gibisin ..ağlıyorum tutamıyorum kendimi böylesi sevgiyi bu yürek çok bekledi ..her zorlukla başa çıkabildimde bi kendimle başa çıkamadım ..sevgini kalbimin arasına alır sana merhaba diyerek ben o yola devam ederim ....

rica ederim hasan ....
Aşkın, uzun bir yol olsa, Ben o yola düşeceğim...
Bilsem sonu ölüm olsa, arada Yüce DağLarda Olsa, Bir Ömür Yollarda olsa da Ben o yolda öleceğim...
Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..
Anlata bilmek seni bir sözle imkansızı dile benden anlata bilmek sana Sevgimi imkansızı Bile Bilmem...
47fcf5a8bc.jpg
kalp8wvsp6.jpg[url=http://img443.imageshack.us/img443/9476/kalp8wvsp6.jpg][/url]
0f42398456.jpg
Gezindim bugün uluorta bir liman kentinde... Bir gemi sahile demirledi. Sessizce eğilip kulağıma bir martı Üşüttümü karayel..? dedi. Uykuyla ervah alemi arasında Sabrımın dümenini buldum... Sonra katıp ardıma yakamozları Aşkımın meltemine tutuldum...

Bağırsam tanırmısın sesimi..? Atsam oltamı denizine gelirmisin..? Sabaha az kaldı birtanem..
Elini verirmisin..? Smile
Sayfalar: 1 2 3