:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konuş Sevgili Konuş....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

bolhinhasamoriluminadofi8.jpg
Konuş Sevgili...

gifnr217du7.gif

Sen susarsan,
Aşk susar sevgili.
Konuş;
Konuş ki ulaşayım sana karanlıklardan.
Ellerini uzatırsan çekip alacaksın beni rüyalarımdan.
ve;
pembe üzüm rengi bir cennet yaratacaksın.
sonra beni renkten renge boyayıp
Odandaki her bir duvara asacaksın
hep bana bakcak zeytin karası gözlerin
Ve dilinde hep bir düş olacak
Sen susarsan aşk susar sevgili.
konuşursan;
Açılacak sevdiğin tüm çiçekler renk renk.
Kendini rengarenk bir çicek bahçesinde bulacaksın.
Gittiğimi sandığında aslında kalmıştım.
Kendimi senin yalnızlığına adamıştım.
odamda ki her bir duvarıma senin resmini asıp
Sana şarkılar yazmıştım.
Ben gittiğimde kalmıştım oysaki unuttun.
ama susmuştun.
sen susarsan aşk susacaktı sevgili.
Konuşsan rüya bitecekti.
ellerini uzatsan bir cennet yaratacaktık.
Konuş sevgili....
Konuş ki yaşayalım birbirimizi.....
gifnr217du7.gif

Yazdığım şiirlerle, senle konuşuyorum.. Senden ayrı, yıllar olmuş, yoruluyorum, Sana birşey olur diye çok korkuyorum.. Yazdığım şiirlerle, senle konuşuyorum, Senden ayrı, yıllar olmuş, yoruluyorum...

Teşekkürler Gül.. Yüreğine Sağlık..
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazdığım şiirlerle, senle konuşuyorum.. Senden ayrı, yıllar olmuş, yoruluyorum, Sana birşey olur diye çok korkuyorum.. Yazdığım şiirlerle, senle konuşuyorum, Senden ayrı, yıllar olmuş, yoruluyorum...

Teşekkürler Gül.. Yüreğine Sağlık..
Adın geçer yazdığım cümlelerimde , bir şarkı sözündesin dilimde ...konuşuyorsun da hadi söyle bana ben neden duymuyorum seni ..?

rica ederim hasan ....beğendiysen ne mutlu bana ....zaten hatırlarsan sözlerin en baştaki bölümünü senin şiirine ekledim SmileSmile
Bende konuşabilirmıyım
Bak parmak kaldırdım izin istedim...Smile
Bana ne konuşacam işte...Smile
Sevgili konuşsun ve sevgili de anlasın...
Yoksa konuşmadan ve anlamadan sevgili olmaz ki ...Smile

Yüreğine mutluluk Rosemmm..Smile
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adın geçer yazdığım cümlelerimde , bir şarkı sözündesin dilimde ...konuşuyorsun da hadi söyle bana ben neden duymuyorum seni ..?

rica ederim hasan ....beğendiysen ne mutlu bana ....zaten hatırlarsan sözlerin en baştaki bölümünü senin şiirine ekledim SmileSmile

Bak birtanem! Dinle beni... Duy beni! Silinmiyor hayalin gözlerimden ne yapsam ne etsem faydasız unutamıyorum seni kahroluyorum özleminden....

Evet benim şiirimdeki yazı.. Gördüm hı hı SmileSmile
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende konuşabilirmıyım
Bak parmak kaldırdım izin istedim...Smile
Bana ne konuşacam işte...Smile
Sevgili konuşsun ve sevgili de anlasın...
Yoksa konuşmadan ve anlamadan sevgili olmaz ki ...Smile

Yüreğine mutluluk Rosemmm..Smile
Sen her zaman konuş canım perim benim Smile evet haklısın zaten öyle perim bende konuşayım o anlasın SmileSmileSmileSmileSmile yada o da konuşsun ben anlayayım Smile
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak birtanem! Dinle beni... Duy beni! Silinmiyor hayalin gözlerimden ne yapsam ne etsem faydasız unutamıyorum seni kahroluyorum özleminden....

Evet benim şiirimdeki yazı.. Gördüm hı hı SmileSmile
hadi baktım bitanem dinliyorum seni ...kulaklarım da duyuyorum duy beni deyişlerini ..! kapıyorum her gece uyumadan gözlerimi senli rüyalarıma...anlıyorsan çık gel ,anlıyorsan uzat elini artık bana ...

eklemek istedim oraya yakışırdı SmileSmileSmileSmileSmile
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadi baktım bitanem dinliyorum seni ...kulaklarım da duyuyorum duy beni deyişlerini ..! kapıyorum her gece uyumadan gözlerimi senli rüyalarıma...anlıyorsan çık gel ,anlıyorsan uzat elini artık bana ...

eklemek istedim oraya yakışırdı SmileSmileSmileSmileSmile

”Sevmek diyorlar.” Ve suçuma razı oluyorum. Urganın boynuma takıldığı anda... Yorganımı kaldırdığımda kan ter içinde bir kabus olduğunu anlıyorum;

Ve sen yoktun yine.

Ellerini tutamamıştım, saçlarını okşayamamıştım, Gözlerine dokunamamıştım gözlerimle, Dudaklarının sıcaklığını hissedememiştim çatlak dudaklarımla, Düşlerimde, sen bir yakamoza dönüşememiştin sensizliğin girdabında...
Uzak ufukların yarınları,seni yakınlaştıramamıştı, Zindanlarımda sen, barış türküsü çalamamıştın, Sevgim, boşlukta yüzen avuçlarımda kalmıştı... Annesini kaybetmiş bir bebek misali sana akıyordu Dicle gibi coşkun deli gözlerim...
Sensizliğin kanser izi hâlâ şuramdaydı...
Ve anlıyordum…

Yakışmış zaten tam oralık SmileSmile
Böyle güzel yazılar yazıp dertlendirmeyin adamı ..Smile

Teşekkürler Arkadaslar , Film Gibi he yazılanlar , Çok uyumlu Wink
teşekkür ederim emrehan beğendiysen ne mutlu bizlere ....SmileSmileSmile

ahh dertler neyler bize Wink
Sayfalar: 1 2