:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kaç Kez Vurulur Kapi...?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
13680_37342_200610271436.gif

Kaç Kez Vurulur Kapı

bağışlanmaz davranışlar da vardır
namluların ucunda sevebilir misin
ya da her iki zamanlarda...
bir bozgun muydu sence sevişmek
kendini ateşe atmak gibi
diyelim, unutmadın mutluluğun tadını
her şeyi, ama her şeyi göze almak
ve kaç kez vurulur kapı...

önce, kendimizi yenmek zorundayız, katılır mısın?
İç güdüler, beyni yadsır bilir misin
özenmek mi?...
düş evreni yeniden doğuyor, rahatlıyorum...

dostluk tutkumuzu boğsak mı ne
yalanlar, erdemsizlikler mi en çoğalan yaşamda
en doğurgan...
unutma, sadece, bedelini ödediği şeye sahip olur kişi

bir namuslu ilkedir bu erdemden yana
ve haklı olmanın çilesini çekerim ben hep
karanlıkta kişi başkalaşıyor mu, ne dersin
de ki uzaklarda
kentlerimizin üstünde bir gecedir şimdi kurduğum
belki sensindir...

ola ki özlerim
kafam karışır
şöminenin bir köşesinde sen, bir köşesinde ben
susmuşuz...
kaç kez susulur birlikte
kaç kez vurulur kapı?...
ellerine yüreğine sağlık çok güzel
Teşekkür ederim beğendiğine sevindim .....
Kaç Kez Kapıya vurduk
Kaç kez Ziline Dahi bastık

AMA Açılmadı kapı..

Kapının Açılmadığı Gibi Karşıdan Bir Ses Bile gelmedi..
Sesi Bırak, Bir Söz, Bir Hece ,Hatta Hatta Bir Harf, Bir Tını Bile Gelmedi..

Daha Ben ne Diyeyim ki..

Kapının Açılmasını Artık Zorlamamak Gerekir Demek Düşer Bana... O Kapının Kendiliğinden Açıldığında, gel Buyur Denildiğinde, Ortada Olmak Vardır..

Sevgiler..

Teşekkürler Gül..
harikasın her zamanki gibi GÜLÜM yüreğine bileğine sağlık şeker....
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaç Kez Kapıya vurduk
Kaç kez Ziline Dahi bastık

AMA Açılmadı kapı..

Kapının Açılmadığı Gibi Karşıdan Bir Ses Bile gelmedi..
Sesi Bırak, Bir Söz, Bir Hece ,Hatta Hatta Bir Harf, Bir Tını Bile Gelmedi..

Daha Ben ne Diyeyim ki..

Kapının Açılmasını Artık Zorlamamak Gerekir Demek Düşer Bana... O Kapının Kendiliğinden Açıldığında, gel Buyur Denildiğinde, Ortada Olmak Vardır..

Sevgiler..

Teşekkürler Gül..
O bir ses belki bir adım yakınında belki bir adım uzağından sana sesleniyordur ..kapılar açılmasa bile duyuyordur sesini..anlıyordur seni ..açılmayan hiç bi kapı kalmaz gün gelir...

rica ederim hasan beğendiğine sevindim...
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harikasın her zamanki gibi GÜLÜM yüreğine bileğine sağlık şeker....
ben teşekkür ederim gülüm sen sağolasın SmileSmileSmileSmile
Geldim Kapındayım Çıplak ve aç Üşüyorum Yalnızlığım üşüyor Ölüm gibi titriyorum.. Maviye çalan gözlerim titriyor.. Yorgun kirpiklerim kapanıyor..
Elveda beklentilerim, Hoşcakal sevda
Aşk Hoşcakal...

Çok Beğendim Hatta.. Smile
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Geldim Kapındayım Çıplak ve aç Üşüyorum Yalnızlığım üşüyor Ölüm gibi titriyorum.. Maviye çalan gözlerim titriyor.. Yorgun kirpiklerim kapanıyor..
Elveda beklentilerim, Hoşcakal sevda
Aşk Hoşcakal...

Çok Beğendim Hatta.. Smile
Elvedaların merhabaların başlangıcı olur Smile gitmek için çok erken ,kalman içinse hiç geç değil ..hadi ne duruyorsun kapı açık sana....

çok çok beğendiğine sevindim SmileSmileSmile
Biliyorum sensizlik üzecek beni..Yine tüketecek sabrımı,direnişimi kıracak..İsyanlara sürükleyecek suskun dilimi..Biliyorum ellerin dokunmayacak yüreğimin sızısına..Gecelere sığmayan satırlar dokuyacak mavi kapaklı defterime,tek sırdaşım kurşun kalemim...
Ama yine de senin sevgin geri döndürecek beni ötenazi terminallerinde başlanılan yolculuklardan..Bin bir umutla tekrar seni bekleyecek içimdeki sessiz sancı..Belki görünüp kaybolacaksın duvarlar ardından belki de hiç gelmeyeceksin seni beklediğimi bile bile...

.....Ve sonra yine....

Biliyorum beklemek yoracak beni...Umutsuzluk kaplayacak fikrimi.. Yokluğun yolları karartacak ..Gözlerim kızarmış ve yanıyor olacak sabah uyandığımda..
Ama yine sana adanacak uykularım ,uykusuzluklarım...Yaşamak ağrısı hafifleyecek belki bir sözünle, bir gülüşünle..Belki pencereme dolunay vuracak gecenin ortasında, gönlümdeki boşluğu seninle dolduracak..Belki de ertesi gece başka bir odayı aydınlatacak gözlerin...
....Ve sonra yine.....
Biliyorum bu belirsiz bekleyiş incitecek sevmelerden kaçarken sana vurulan kalbimi..İkimize dair gerçekleşmeyeceğini bildiğim hayallere sarılıp uyumaya çalışacağım ben..Gelmeyeceğini bilmek kan ağlatacak yüreğimi..Ama yine de günlerce gözüm takılacak telefona;gelen her aramayı senden sanacak altıncı ,yedinci,sekizinci....Onuncu.....on altıncı...elli altıncı ve hatta 106.hissim...Belki hepsi boşa çıkacak ve sonra vakti gelecek Platonculuk oynamaktan vazgeçmenin...Vakti gelecek; bir kış günü tenime düşen,bu kızıl güneş yanığı efsaneden gitmenin...
Gitmek gerekecek..Yine kaçmak gerekecek içinde “aşk” geçen her cümleden..Hatta bazen kendimden uzaklaşmak gerekecek...Yoksa hep üzecek sevmeler ,gözlerimdeki masum gün batımlarını.....
.........Ve sonra yineeee....

Tükenişim, sana varışıma eş değer, artık bitsem kendim de sana varsam değer derken ben, sağırlığının çilesi içimde.

Bir gün kurursa sular, yokluğun denizinde o zama bir anlam daha eksilip, çoğalacağım sana:

...eRCi...

Sayfalar: 1 2