:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mesela Ben/Mesela Seninle...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Halbuki benim sana hissettiklerim bundan ibaret değil;
Ben seninle bunun dışında şeyleri de yaşamak istiyorum
ve
Paylaşmak

….
Sana yazmak yerine konuşmak istiyorum... Yazmak yerine yaşamak istiyorum...
Mesela seninle uyumak istiyorum...
ve
Uyanmak
...

frocks_frills.jpg

[SIZE=4][b][i]Neler
daha
Neler

Mesela seninle aynı şeye bakabilmeyi istiyorum...
Mesela salataya soğan doğrayabilmeyi... Mesela seninle birbirimizi boyayabilmeyi...
Sonra geçip karşımıza ağız dolusu gülebilmeyi...
Sonra sağanak gibi ağlayabilmeyi...

[/i][/SIZE][/b]
Mesela bir çocuğun elinden tutup ona neyi bilmesi gerekiyorsa onu öğretebilmeyi...
Bir lise öğrencisinin delikanlı coşkusu içinde sularla seni ıslatabilmeyi...
[b]Sonra kurulayacağım diyerek yumurtalı una bulayabilmeyi...
Mesela rüzgarda üşümeyi... mesela yağmurda yürüyebilmeyi... mesela nar yiyebilmeyi... mesela çilekli bir dondurma tadında birbirmizi sevmeyi... Şeftali kokusu gibi içime çekmeyi... mesela sinemaya gidebilmeyi... mesela çok istediğim pahalı bir resmi alabilmek için para biriktirebilmeyi... Mesela heyecanla bir haberi beklemeyi.... mesela bir fıkraya gülebilmeyi...
mesela düşünmeyi...
mesela kafa kafaya verip hınzır planlar üretmeyi
sokaktan geçen arabalara çürük meyve atmak gibi...
Mesela eşkıyalık işleri yalnız efe düşleri gibi...
Yapamayacağımız ya da yapabileceğimiz ne varsa bütününü yapabilmeyi...
Ne bileyim geçenlerde dişin ağrımıştı ya...
işte
öyle
seninle
bir ağrıyı çekebilmeyi...

[/b]
mesela seninle
.................................................

o kadar çok ki meselalar

.................................................................................
.................................................................................................... ..........................
....................................................................

mesela seninle ölebilmeyi

..............................................................................

MESELA ŞİMDİ SEN HABERSİZCE ÇEKİP GİTTİN VE

..........................

mesela ben

…………………………………………
???
uff ya naptın sen harika bayıldım bittim süpersin Sad çalıyorum haberin olsun Smilepc me kopyalıyorum Wink
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uff ya naptın sen harika bayıldım bittim süpersin Sad çalıyorum haberin olsun Smilepc me kopyalıyorum Wink

Gözlerin Dert Görmesin.. Beğenmene Sevindim..
Çalabilirsiniz Efendim.. SmileSmile

Sevgiler..
mesela çilekli bir dondurma tadında birbirmizi sevmeyi...

harikaa hasan.....saol bu süper paylaşım için...
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mesela çilekli bir dondurma tadında birbirmizi sevmeyi...

harikaa hasan.....saol bu süper paylaşım için...

Beğenmene Sevindim TuÄžÇe..
yüreğine sağlık kardeş güselmiş
senle ıssız bir adada kalsak...
Tşk Ederim.. Gözleriniz Dert Görmesin...
Diyorum ki alıp başımızı gitsek kimselerin olmadığı sakin sessiz yerlere..Mesela diyorum ;kaçsak bu şehri acımasızca arkamızda bırakarak ...Sevinçlerimizi yanımaza alsak sadece sen ve ben diyorum ne dersin ?
::::gül:::::

Teşekkürler Hasan Çok Güzeldi.Daha önce bakmıştım ama cevap yazamadım şimdi yazdım affet SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Diyorum ki alıp başımızı gitsek kimselerin olmadığı sakin sessiz yerlere..Mesela diyorum ;kaçsak bu şehri acımasızca arkamızda bırakarak ...Sevinçlerimizi yanımaza alsak sadece sen ve ben diyorum ne dersin ?
::::gül:::::

Teşekkürler Hasan Çok Güzeldi.Daha önce bakmıştım ama cevap yazamadım şimdi yazdım affet SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Mesela hayat bir sınav,mesela her eylem bir soru,mesela her soru iki şık,mesela şu olmayası AŞK.....
Olmak yanlış olmamak doğru.. (Mu Acaba...?)

Rica Ederim.. Beğenmene Sevindim..Smile Yazın İçinde Çok Teşekkür Ederim.. SmileSmile
Okuyup Gözlerini Yormuşsun Cevap yazmasanda olurdu.. Ne demek.. SmileSmile

Sevgiler..
Sayfalar: 1 2 3