:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kalbime Senden Kalan Gözyaşlarımdır !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Düşünürken yarınlarda senli günlerimi,karşıma çıktı yokluğunun aslı.Kopyasını bende bırakmıştın giderken.Neden mi halen senin için savaşıyorum?İçim yanıyor anla beni.Seni ben gibi böyle sevgiyle yaşatan olursa hiçdüşünme ada ona kendini .Senin için diledim mutluluklarımı.Şunuda unutma sana her sözüm gözyaşım gibidir.Acı acı süzülür benimde kalbimden içeri sensizliğim ..

Gözlerinin içine bakıp gitme deyişim gözyaşımdır .Yalvarışım gözyaşımdır.Arkana bile bakmadan gidişinde benim sana ahım olsun ..Sende anlarsan bi gün nasıl bi duygu diye geç kalmış olacaksın bana ..Belki vicdanın sızlar o zaman .Öldürdün beni sensizliğinde daha ne alacaksın ki benden ?Böylesi çektiğim acılar yetmez mi?Bitmezmisin bende?Hep kalbime gözyaşlarım mı kalacaktı senden sonra.oofff offf Yine Efkar fora gönlümde ..

Dumanı tütmez,rüzgarı esmez,yağmuru yağmaz dünyalar olsa salsam kendimi ...Cenneti ayaklarına serdim de sen görmedin.Yürek martı misali havalanmış özgür göklere.Bulutlar neyler halime.Döktüğüm gözyaşlarının hesabını yağan her yağmur tanesi sana getirse yine de anlamazmısın beni?Gidişin kalbimde derin yaralar açmış .Tutunacak dalım bile kalmadı.Her şey sen demek değil diyenlere cevabım var ..Böyle tutkulu sevmeyeceksem ben ona sevgimi derim .Sana ben kıyamazdım.Ellerini özlerdim yanımdayken bile ..

.Sensizlik çekilir dert değilmiş..
Bir avuç umuduma teslim ettim ruhumu...Yaşarken ölmek bu olsa gerek...!!!

yeni yazılmış olmasa da önceden bende olan bi yazımdı..
:::::::::::::::::::::::::::.. r o s e ::::::::::::::::::::
Yüreğin Dert Görmesin Abla ..
Daha Çok Koy Bakalım Önceden Yazdıklarını ..
Her Kelimesi Güzeldi ..
Teşekkürler..
teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim ....
aralarda kalmış bu yazı bende yeni gördüm ekledim Smile
bir kağıt alırsın sonra da biraz boya ..
çizersin bişeyler ..anlamlı anlamsız..
yanında biri vardır bunları çizerken ve dersin ki ;
"işte bu bizim dünyamız".."sadece ikimizin"
oysaki şimdilerde ikimiz denilen o şey sadece cümlelerde kaldı sadece umut diye hayallerde kaldı ....bizim de biletimiz son kalkan uçakta kesilmiş....
Teşekkürler Gül.. Yüreğine Sağlık..
rica ederim hasan ....
Çok teşekürler Güzel Rosemmmm...Smile
Çok güzel bir yazı herzaman ki gibi ..Smile

Ben biletimi kestirmicem valla ucağa binmicemde hep yürürüm nefesim kesilene kadar...Smile Ama biletimi asla kestirmem...Smile
Ben teşekkür ederim perim SmileSmileSmileSmileSmile
tamam sen nasıl diyorsan öyle olsun SmileWink
YüreqiNe saqLık Çoq qüSeLdi
Sayfalar: 1 2