:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gülüşlerimi '' kiraladım "
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Fazlasıyla Düş yokluklarıyla geçti hayatımız.Matemli sabahlara uyanır , hüzünlü gecelere kapardık gözlerimizi.Siyahın matemiyle kan kırmızısı bir renge bürünürdük.Bir gün olsada bölüşememiştik ellerimizi birbirimizle.
Geceler sen kokardı , bense infazlara yürürdüm.
İç geçirmelerimle , hüzün kokan kalbimle , delirmiş aklımla firara kalkardım her gece.İsyan bayraqına çeker , alacakaranlıkların dibine batardım.Ben herkesten daha farklı giyerdim hüzünleri.
Feryatlarımı daqı , taşı delerdi.Bulutlar aqlardı bana , kuslar hüzünlü şarkılar söylerdi.Uçurumun kenarında açan bir çiçektim ben.
Acımasız dalgalar bana çarpar , yüreqimi
daqlardı.
Hep çırpınışlar , hep aldanışlar ,hep firari sevdalar , hep yalanlar dolanlar çürüttü paramparça bir hale getirdi bedenimi...
Dakikası dakikasına uymayan bir dünyam vardı bir kez güler , üç kez aqlardım.Yönüm karanlık yollara dönüktü her zaman firariydi adım.Daraqacı beni beklerdi her an infazını gerçekleştirmek için...
Dokunuşlara uzak , sevgilere gebe , gülüşlere isyankardım.Hep sahte gülüşlere kanar , ateşlerde yanardım.Matemleri giyerdim hep.Zaten gülüşlerimi '' kiraladım '' ben.

Benimkisi firari bir yürekti , dakikası dakikasına uymazdı.Dalgalarla sulanır , fırtınalarla isyanlara el açar , sellere kapılır dünyayı dolaşırdı.Çapraz ateşlerle kurşunlanır , feryatlarla gam yüklerdi hayata.

Gülüşlerimi kaybettim yalnızlık yağmurunda Sokaklar akarken sana, ben bir gemiydim aslında Ben her damlamla yağmura eşlik ettim Gözlerim nısfında İçime çektim kuru toprak gibi, Nemli yağmur havasını Sen bir ormandın Ben sana geldim her yaprağında...

Yüreğine Sağlık Kardeşim...

Firari Fırtına

Valla bişey yazmıyacağım artık , yeter yavv ... Bu kadarda olmazki kardeşim , ben bugün efkari gönüle gam yemedeyim , ve siz daha tuz ekeliyosunuz yarama . Böyle yaraya kurban , böyle tuz ekeleyene kurban . Dahası bu yürekler susmasın iştee ...

Sevg ..
Şimdi notaları sahipsiz ve öksüz kalmış yarım bir şarkıdır sevmek.. Canımı daha fazla acıtamayacağını bilmek, biraz olsun mutlu ediyor beni. Sürüklenmiyorum dikkat et, gidiyorum..Sessizce ve hiçbir şey yaşamamış gibi. Bir süre sonra denize ulaşıp, korunaklı seyir defterimin ilk sayfasına taze ve diri umutlar işleyeceğim. Yüreğimi çıkartıp her şeyiyle masaya dökerken, senden daha cesur olduğum için utanma sakın. Bu cesaret, çocukların masum dualarından çaldığım inatçı bir bekleyişti sadece. Bana balonlar alabilecek kadar yürekli bir sevgiyi, korkularıma rağmen başım dik karşılayacağıma dair söz vererek gidiyorum..Bir bedeni değil, bir yüreği özlediğin vakit, umarım zamanın olur güneşin doğuşunu huzurla izlemek için. . .

Teşekkürler
Fırtına ..
Teşekkürler
Hasan..
bir kez güler , üç kez aqlardım..........

süperr erdemmm yazan yüreğin dert sıkıntı görmesinn...mutluluklar yanı başında beklesinnn....
Senin için gülüşlerimden vazgeçen ben, bugünde senden vazgeçiyorum sevgili ve uğruna kaybettiğim bütün gülüşlerimi geri istiyorum senden…

yüreğine sağlık Sad