:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tek isTedigim cewap wermen...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gitmeliyim ben bugün.. bir şekilde yola çıkıp uzaklaşmalıyım burdan... bu sıkıcı şehirden,insanlardan,hayvanlardan birde boğulduğum karbonmonoksit dumanından...

Hayatıma yeni bir yöne verip sadece sana odaklanmalıyım... ne arkadaşlarım ne akrabalarım ne de ailem... sadece sen olmalısın hayatımda... şu 20 yıllık hayatımda artık en mutlu anılarmı seninle yaşamalıyım... ileride çocuklarım olurda onlara bişi anlatmam gerekirse.. anlatacağım oyunun başrollerinde ikimiz olmalıyız... kareografiyi beraber düşünmeliyiz... Sen,Ben,Çocuklarımız,Evimiz,Kırmızı Mini Cooper Arabamız...

Evet Gitmeliyim artık ben uzaklaşmalıyım eski hayatımdan... sana doğru koşmaya başlamalıyım şimdiden... ilerisi için çok geç olabilir düşüncesiyle olabildiğim kadar hızlı sana doğru yaklaşmalıyım.... koşmalıyım... koşmalıyım.....

Bu Kadar çaba gösterdikten sonra sana ulaşabilicekmiyim peki...? açıcakmısın kollarını bana..? hastalıkta ve sağlıkta benimle olmaya söz verebilicekmisin...?? acaba biz beraber yapabilicekmiyiz..?? sen bensiz ben sensiz duramazken, bütün ömrü bir arada geçirip yaşlanıp ölebilicekmiyiz...???

PEKİ BANA BU SORULARIMIN CEVABINI VEREBİLİCEKMİSİN ???
emeğine sağlık çok güzeldi Smile
SaoLasın...Begenmene sewndm