:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yalnızlığa Alışır Elbet Bedenim....!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
evanescentsunrisebyaquasixio8p.jpg

Ana dili yorgun yüreğim olan duyguların esiriyim yine bu gece.
Zaman denen hızlı anların düşüncelerim de öpmediği yerleri arıyorum ilerlemiş saatlerde.

Zaman unutturacakken geçmiş zamanların verdiği sıkıntıları...

Nerede unutmak istediğim duygular. Hiç birinin yok olmasını isteyen kim? Hepsi gerçek hepsi yaşanmışlıklarım. Yaşadığım her anda ben varım...

Yalnızlığın ortasında yokluğumla hissettiğim duygular ile konuşuyorum sessiz cümlelerle.

Hayaller dinlenen şarkıların ortasında umutsuzluk tadında bir yorgunluk sadece.

Bir yanda umudum bir yanda karanlık. Bir bütünün parçalara ayrılmış iki parçası sanki...
Birinin yanında yer almak isterken ikisinin arasında kalıyorum
birinden uzaklaşsam birindeyse tamamen kayboluyorum...

Yüreğinde yaşattığın sevgilerin aynı göğün altında aynı yağmurlarla yıkanıp aynı bulutların altında yaşadığı gibi.

Eğer olsaydı ağır bir beste gibi ana dili yorgunluk olan duyguların esiri ömür boyu sürmezmiydi masum bir öpücüğün etkisi?
Sürmedi süremedi...

Kapılarımı kapatıyorum perdelerimi çekiyorum usul usul. Pencereleri açıyorum asık bir suratla gökyüzüme. Kendimi çağırıyorum ama kayboluyorum.

Ben yaşadığım her güne senin için parmak izi bırakıyorum. Bu sevda kendi çıplaklığından yorgunluğumu alıyor yalnızlığımın.

Uzatıyorum ellerimi.
Sen tuttuğun anda ben yalnızlığımda kayboluyorum.

Fırtınalara alışan bir yüreği topluyorum sokaklardan şimdi.
Liğme liğme edilmiş birçok duygu var beynimde.

Gel desem biliyorum, hemen geleceksin hemen gecelerime. Ama istemiyorum isteyemiyorum..

Yalnızlığa alışır elbet bedenim...
Ne kadar özlediğimi bilemeyeceksin seni dağınık gecelerimde....

Teşekürler Çileğim...Smile
Herzaman ki gibi güzel bir paylaşım
Yüreği yaşatan insan ve elbette ki her şeye alışır iyie de kötüye de acı çekmeye de...

Yüreğin hep mutlu yaşaması dileğimle Hilalcım...Smile
blmrdrose.gif

Biten bir aşkın cenaze törenindeyim. Bu akşam tam da seninle olmak isterken geçmişe gömüyorum koskoca bir sevdayı. Ne yazık ki çok çabuk bitirdik birbirimizi.Her gün biraz daha bir parça daha tükettik.Severek,özleyerek öldürdük...Her son bir başlangıç derler ya şimdi yalnızlığın başlangıcına bağdaş kurmuş kalbim.... Hala özlüyorum seni... Hayret,daha önce hiç fark etmemişim;yastığım buram buram sen kokuyor.Hiç tahmin etmezdim sensiz böyle olacağımı. Biliyordum bir gün mutlaka ayrılacaktık ama bu kadar çabuk mu?İki kişilik kurduğum sofralarda şimdi sensizim. Böyle vuracağını bilmezdim ayrılığın. Dost meclislerinde beraber anılan adlarımız şimdi ayrı ayrı söylenecek. Ya da başka isimlerle.... Hiç özlemeyecek misin beni diyemiyorum.Gitmek isteyen sendin.Bitmeseydi sevgin gitmezdin..Ama bir zamanlar sen de sevdin.Biliyorum en az ben kadar... Beraber tükettik dedim ya bu sevdayı... Şimdi neyin kaldıysa gel al benden. Bittiyse bitmeli... Alışmalıyım yokluğuna. Acıyacak yüreğim. Bütün cenazelerde ağlamaz mı zaten insan... Ağlıyorum şimdi. Biliyorum hiç bir şey sonsuz değil. Bir gün bitecekti bir ömür sürse bile.Birimizin ömrünün sonunda yine bitecekti. Dönsen bile bir aşkı gömdüm ben... Çağırsam bile ruhu gelir ancak...Zor da olsa inandırdın bana bu aşkın geri gelmeyeceğine.Sen demez miydin ey sevgili gidenler dönmez diye....

blmrdrose2.gif

EMEÄžİNE SAÄžLIK HİLAL'CİM....
ÇOK GÜZELDİ ,KEYİFLE OKUDUM ..
SAÄžOL CANIMCIM...