:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gidiyorsun....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=4]Gidiyorsun, bir hoşça kal demeden. Anılarımı bile bırakmadan… Gözlerimdeki buğuya bile bakmadan gidiyorsun. Tamam, sen git madem. Ama yaşanılanları çok görme bana. Her anı bana bırak,senin ihtiyacın olmayacak onlara nasılsa…
Sen yeni bir yaşamda, yeni sevgilinle, yeni umutlarla yaşayacaksın. Oysa ben hep sende olacağım. Sen olmasan bile ben hep senin olacağım. Senden telefon gelmeyeceğini bile bile telefon başında sabahlayacağım belki de… Seni hayalinle yaşayacağım bu dört duvar içinde. Senle konuştuğumu gören herkes şizofren zannedecek beni. Acıyacaklar halime. Herkes seni suçlayacak, beni bıraktığın için. Ama beni de suçlayacaklar, senden bir türlü vazgeçemediğim için. Seni hala bu derece sevebildiğim için…
Giderken kokunu bırak evimde, tenimde dokunuşun kalsın. Fotoğrafını da alma, komidinin üzerinde kalsın. Her ağlayışımda fotoğrafına özlemimi, aşkımı anlatayım. Duvarlar üzerime geldiği zaman seni hissedeyim yanımda geçer sıkıntım…
Şizofren bir sevgiliyim artık. Yokluğunda senle konuşan, senle yaşamaya devam eden… Sönmüş hayatına yokluğunla devam eden şizofren bir aşığım artık… Seninle gülen gözlerim yokluğunda sana gülmeye devam edecek… Ve sana yazmaya….