:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: *Bu Gece Ağlayacağım*
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
uckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gif
[videox]http://img399.imageshack.us/img399/2567/aglayacagmsd0.swf[/videox]
uckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gifuckalp122dxer7.gif
Bu Gece Ağlayacağım...
İnsan ömrü bir kitap / Kiminin bir satırlık/ Kiminin bin sayfalık/ Tek ortak noktaları bir gün/ Başka boyutta yaşam bulacaklarıdır/ Ben hüzün dolu bir kitabım/ Acılarım sayfa/ Göz yaşlarım mürekkep/ Yazdılar/ Konu hep aynı/ Hayatım bir kırık çizgi/ Ben o çizgide gider gelirim/ Hüznü severim/ Sonbaharları sevdiğim gibi/ Senaryo belli/ Ama oyun iptal/ Başlamadan bitmiş/ Perde inmiş/ Mutluluğu yakalayayım derken/ Kader çekmiş silahını / Dayamış Alnıma/ Hadi! Hadi göster kendini/ Cesur yüreğini/ Kahkahalar at/ Çınlat her yanı/ Korkusuzca/ Hadi oyna/ Perdeleri kaldır/ Şimdi tam zamanı/ Gülerken ağlarsa gözlerimin içi/ Sanma ki korkudandır/ Göğsümü açtım karanlığa/
Bil ki
Bu oyunu oynayacağımdandır...
Aydınlatacaksın yüzümü/ Arkama alacağım senin aşkını/ Yürüyeceğim/ Batmadan/ Sırf senin için / Belki de koşacağım/ Ben hüzün dolu bir kitabım/ Aklıma sen geldin gene/ Bir şarkı dinlerken/ Saçma sapan notalarda seni arayacağım/ Bir rüzgar dolaşırken saçlarımın arasında/ Yağmur yağarken yüreğime/ Kadehimdeki seni yudumlarken/ Boğazımda sen düğümlendin/ Çözemedim.../Bir nefes sigaramdan çekerken/ Dumanında sen resimlendin/ Yerde ezilmiş bir tek gül gördüm yalnız başına / Seni onun yerine koyamadım/ Aklıma sen geldin gene / Deli düşüncelerim / Aptal isteklerim kol geziyor/ Karıştırırken sağı solu/ Bir soluk resmin geçince elime/ Öyle dalmışım ki/ İnan! . / Kapım çalınca ansızın/ Geldin zannettim/ Burnumda tüttü kokun/ içimde sızın...
Birazdan akşam olacak bir tanem/ Yalnızlık aç kurtlar misali/ Üstüme çullanacak/ Ve Ben çaresizlik içinde/ Sana teslim olacağım/ Kör sağır gecelere tutsak/ Sana mahkum yaşayacağım/ Özlemin devleşecek içimde/ Yüreğim titreyecek/ Ellerim soğuyacak sensizlikten/ Dudaklarımdan şarkımız dökülecek/ Yarım yamalak/ Bir kez daha/ Sensiz seni yaşayacağım.../Bu gece ağlayacağım sevgilim/ Hangi saatte bilinmez...
Kendimi bir kenara çekip
Sorgulayacağım
Ne yapmak istiyorsun/Böyle
nereye gidiyorsun deyip
Kafa tutacağım
Birazda çatacağım Hatırladıkça seni Sevdan kokacak evimin her yanı/ Bu gece ağlayacağım/ Hangi saatte bilinmez/ Sensizliğin çaresizliği çökecek kan gibi yüreğime/ Kahredecek yokluğun beni/ Milyon kere.../ Bu gece ağlayacağım/ Sen de benimle ağlayacaksın/ Uzaklarda bir yerde/ Biliyorum ki/ Yüreğin yüreğime değecek/ Aynaya baktığımda/ Hep ben yerine sen olacaksın/ Adını bile bilemediğim bu duygular için sen de benimle ağlayacaksın...
Bu Gece ağlayacağım
Hangi saate bilinmez...
[VIDEOX]http://img117.imageshack.us/img117/4163/sensizimps2.swf[/VIDEOX]
alıntı
[ses]http://jeep.cfasp.de/upload/383689.wma[/ses]
Dün gece uzun uzun
Seni andım ağladım.
Sonu yok yolumuzun
Ona yandım ağladım.

Kim bilir acımızı
Bu yasak aşkımızı
O eski şarkımızı
Çaldım-çaldım ağladım! ..

Dolaştım sokaklarda
Ağaran şafaklarda
Seni senden uzakta
Sardım sardım ağladım

İmrendim sevenlere
Sarılıp gidenlere
Elele gezenlere
Baktım baktım ağladım

Benimsin bende değil
Ellerim sende değil
Yanmamak elde değil
Yandım yandım ağladım.

Tuza bastım yaramı
Aşkla açtım aramı
Sensiz son sigaramı
Yaktım yaktım ağladım.

AHMET SELÇUK İLKAN

Teşekkür ederim perim ...zevkle okudum her zamanki gibi paylaşımlarını WinkWinkŞarkıda zaten bi başka duygusalWink
Sen Sakın Ağlama Gülmek Yakışır Benim Perime Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Her Şeyin İyisine Layık En Güzel Meleğim !
Tamam bu gece ağlamaktan vazgeçtim...Confusedmiley17:
Belki başka bir zamanda başka bir gece...Confusedmiley17:
Teşekürler Rosemmm
Sen bitanesin
Tek Gülüm sun..Confusedmiley17:
56606293da7.jpg
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tamam bu gece ağlamaktan vazgeçtim...Confusedmiley17:

Belki başka bir zamanda başka bir gece...Confusedmiley17:
Teşekürler Rosemmm
Sen bitanasessin
Tek Gülüm sun..Confusedmiley17:

56606293da7.jpg
Rica ederim perim Wink Sende Tek Meleksin !
Sensizlik Benim canımı acıtan
yoksun bu evde Ve hiç olmadın.

Tşkler güzeller güzel meleğim Çok güzel..
02212067f8.jpg

emeğine sağlık peri aL bu da bendenSmile
tşklwr osman Big Grin saol Smile Hadi gidek Big Grin
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sensizlik Benim canımı acıtan
yoksun bu evde Ve hiç olmadın.

Tşkler güzeller güzel meleğim Çok güzel..

Teşekürler Masal Aşkım...Confusedmiley17:
Sensizlik çok acı..Sad
Çok özledim...
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine sağlık peri aL bu da bendenSmile

Teşekürler Osmannn...Confusedmiley17:
Çok çok çok mutlu oldummm..Smile
Yüreğin dert bilmesin arkadaşım
susuyorumyine3imka9co9.jpg

Bütün suçu bana yükleme artık
Istıraba çile ekleme artık
Bir ömür içinde bekleme artık
Gönül zindanımdan çıkmayı dene.